Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Propozycje spędzenia weekendu majowego - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Propozycje spędzenia weekendu majowego (/Temat-Propozycje-spedzenia-weekendu-majowego-52642)



Propozycje spędzenia weekendu majowego - nitram - 24-04-2012 09:25

Macie jakieś propozycje jak spędzić weekend majowy? Wziąłem sobie w pracy urlop łączenie wychodzi koło 10 dni i nie wiem co mam z czasem wolnym zrobić. Potrzebuję jakiegoś konkretnego pomysłu bo nie chcę całego czasu spędzić przed komputerem i PS3. A jeszcze gorzej będzie jak rodzice będą widzieli że siedzę w domu i nic nie robię to mi pewnie jakąś pracę znajdą na ogródku albo coś w tym stylu ;p

Pierwszym pomysłem który chce zrealizować to skok z helikoptera ze spadochronem, ale to załatwia połowę dnia tylko chyba że będę skakać przez 10 dni jak mi się to bardzo spodoba Big Grin

Ktoś ma jakieś inne pomysły propozycje? Interesuje mnie coś innowacyjnego, i w rozsądnych przedziałach cenowych.
Propozycja typu piknik z dziewczyną na łące mnie nie interesuje, szukam czegoś bardziej widowiskowego i rozrywkowego Big Grin


RE: Propozycje spędzenia weekendu majowego - nitram - 07-05-2012 15:24

Nikt nie udzielił mi porady co można robić w weekend majowy, więc sam coś wymyśliłem Smile


[my-youtube width=425 height=344]http://www.youtube.com/watch?v=6MA22bIjAAU&feature=player_embedded[/my-youtube]


RE: Propozycje spędzenia weekendu majowego - mariio - 07-05-2012 16:38

hueh zbieram na samolot + spadochron <3
też muszę w wakacje się wybrać na taki skok
ale tak po za tym to fajna pani Cie na początku instruuje Tongue
sporty ekstremalne <3


RE: Propozycje spędzenia weekendu majowego - generation7 - 07-05-2012 17:40

Stary fajna sprawa, tylko jak dla mnie skok z profesjonalistą wyglądał by dla mnie inaczej. Mniejsze bezpieczeństwo bo wypuściłby Cie samego w razie problemów dwóch asekurantów


RE: Propozycje spędzenia weekendu majowego - nitram - 07-05-2012 18:11

mariio nie musisz kupować swojego samolotu i spadochronu w każdej szkółce, aeroklubie mają taki sprzęt na wyposażeniu Big Grin
(07-05-2012 17:40)generation7 napisał(a):  Stary fajna sprawa, tylko jak dla mnie skok z profesjonalistą wyglądał by dla mnie inaczej. Mniejsze bezpieczeństwo bo wypuściłby Cie samego w razie problemów dwóch asekurantów

Nie ma takiej możliwości żeby samemu odbyć pierwszy skok, o takiej strukturze jak mówisz możesz pomyśleć w trakcie bądź po ukończeniu kursu AFF, jeśli tego kursu nie masz to tylko w grę wchodzi skok w tandemie.


RE: Propozycje spędzenia weekendu majowego - mariio - 07-05-2012 18:27

By odbyć skok bez asekuranta musisz ukończyć kurs , który na pewno kiedyś zrobię Tongue
Sprzęt na własność i tak by się przydał, może kiedyś ewentualnie w innym życiu ... Big Grin


RE: Propozycje spędzenia weekendu majowego - generation7 - 07-05-2012 18:45

(07-05-2012 18:11)nitram napisał(a):  mariio nie musisz kupować swojego samolotu i spadochronu w każdej szkółce, aeroklubie mają taki sprzęt na wyposażeniu Big Grin
(07-05-2012 17:40)generation7 napisał(a):  Stary fajna sprawa, tylko jak dla mnie skok z profesjonalistą wyglądał by dla mnie inaczej. Mniejsze bezpieczeństwo bo wypuściłby Cie samego w razie problemów dwóch asekurantów

Nie ma takiej możliwości żeby samemu odbyć pierwszy skok, o takiej strukturze jak mówisz możesz pomyśleć w trakcie bądź po ukończeniu kursu AFF, jeśli tego kursu nie masz to tylko w grę wchodzi skok w tandemie.

Jak poczujesz się wolnym człowiekiem to kiedyś skoczysz bez partnera i uda Ci sie to bez kursu, Podczas adrenaliny trudno nie mieć siły by pociągnąć za szelke czy teraz robione gadżety np. guzik ;]


RE: Propozycje spędzenia weekendu majowego - nitram - 08-05-2012 10:44

generation7 co ty bierzesz ? Big Grin


RE: Propozycje spędzenia weekendu majowego - nitram - 09-05-2012 10:08

Za rok w weekend:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=zF_Qb2ZCi8U