Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Restock przeniesiony - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Forum Prizers.pl (/Forum-Forum-Prizers-pl-302)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-303)
+----- Wątek: Restock przeniesiony (/Temat-Restock-przeniesiony-52594)

Strony: 1 2


Restock przeniesiony - Ciastek - 23-04-2012 07:32

Cytat:Witajcie Prizersowicze w weekend, niestety mamy dla was złą wiadomość z powodu paru problemu w działaniu serwisu, restock kwietniowy przenosimy na maj, za wynikłą sytuacje przepraszamy.

Ciekawe na którego maja przenieśli a pozatym nie było żadnego info o restocku w kwietniu chyba :|


RE: Restock przeniesiony - cloud14 - 24-04-2012 19:09

Siema co do restocka no trudno poczeka sie jeszcze miesiąc mam takie pytanie, a czy przed restockiem bedzie jakas zmiana nagród ??


RE: Restock przeniesiony - w3ly - 24-04-2012 20:32

Zmiana nagród będzie na 100%.


RE: Restock przeniesiony - Killer - 29-04-2012 08:03

maj 2012 ? hehe
wydaje mi się że prizers się zwinie bo serwis nie przynosi zysków, szkoda bo start mieli huczny, reklama, promo... no ale nie dają rady tego udzwignąć
A szkoda bo pokładałem w nim nadzieje, kto wie może jeszcze się coś ruszy...


RE: Restock przeniesiony - CrisPL - 01-05-2012 08:11

Jak już przełożyli to już wiadome, że nie stać ich na nagrody dla użytkowników.


RE: Restock przeniesiony - Dennisek78 - 01-05-2012 23:55

uUU Ten kto zajmuje się prizersem powinien być zrozpaczony...

Killer pokładał w Was nadzieje...


RE: Restock przeniesiony - Przemekmaty - 02-05-2012 00:24

E tam spokojnie Smile ostatni restock też był przesunięty a nagrody były dobre Smile sam wygrałem drukarkę Smile mam nadzieję że nastepny restock będzie też dobry Big Grin


RE: Restock przeniesiony - Ciastek - 02-05-2012 19:55

Którą drukarke? Bo możliwe, że mi sprzątłeś ;d


RE: Restock przeniesiony - Driver494 - 11-05-2012 19:34

Moglibyście informować o restocku na maila? Tak jak np. urwijnagrody. Jak zdecydujecie się go zrobić :S


RE: Restock przeniesiony - Ciastek - 12-05-2012 10:05

Na maila? :| Albo ja nie widziałem albo oni nawet na prizers.pl nie dali info o restocku. Wydaje mi się, że oni o wszystkim (no prawie) informują na facebooku.