Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy jest jakiś bot YouTube? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Czy jest jakiś bot YouTube? (/Temat-Czy-jest-jakis-bot-YouTube-52570)



Czy jest jakiś bot YouTube? - n1000 - 22-04-2012 15:29

Czy jest teraz jakiś działający bot do YT? Bo z tego co wiem, to nawet YouBooster Pro po zmianach z 6. Kwietnia nie działa Undecided

Dzięki za odp.


RE: Czy jest jakiś bot YouTube? - Nikodemsky - 24-04-2012 16:27

Gdzieś czytałem ostatnio na zagranicznych forach, ze niby są działające ale YT ostatnio trochę zaostrzył rygor i bany lecą dziesiątkami, więc radziłbym nabijać sobie naturalnie traffic Smile


RE: Czy jest jakiś bot YouTube? - n1000 - 25-04-2012 19:56

Dzięki za odp Wink


RE: Czy jest jakiś bot YouTube? - Dami Dii - 25-04-2012 21:21

A jak mozna zarobic na youtube na uploadzie? Bo nie bardzo sobie to wyborazam? Moze ktos mi wyjasnic tu albo pm?
Dziekuje z gory


RE: Czy jest jakiś bot YouTube? - Nikodemsky - 25-04-2012 21:34

Wstawiasz linki do plików w opisie, filmik musi być Twój, w komentarzach linków nie można wstawiać, z tym że traffic z YT nie przekłada się w 100% na download plików.