Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. (/Temat-Ppadownload-net-Zarabiaj-Tysiace-Na-Uploadzie-52569)



RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - ibra1906 - 20-07-2012 12:38

Dzisiaj dopiero zauważyłem że wypłata na CB została cofnięta .. Jeżeli teraz zleciłem to musze czekać kolejny miesiąc tak ?


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - FastUP - 20-07-2012 12:43

ibra1906, ja miałem wypłate na CB po 14 dniach Smile


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - ibra1906 - 20-07-2012 14:41

aa to ciekawe ile będę ja czekał Smile


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Kabajana - 20-07-2012 14:58

Mnie też cofnęło,ale wtedy, jak szpilmen napisał że cofnęli leady, ale dalej czekam na wypłatkę.. Już cały miesiąc i 4 dni


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Kabajana - 20-07-2012 15:02

Szpilmen, mam problem pokerface
Pobrałem plik ppadownload_83019, lecz plik jest pusty.. Pobrany z firecash :| Dodacie mi punkt? Bo straciłem starter a punktu brak bo kodu nie mam Sad


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - XxGroszekxX - 20-07-2012 15:33

ja pisałem Kabajana ze szpilmenem to jest od FireCasha a nie od PPA ten problem, szpilmen powiedział że dziś powinni to naprawić.. A pytałem sie czy odda ten kod którego nie było to nic mi jeszcze nie odpisał ;p


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - szpilmen - 20-07-2012 15:35

(20-07-2012 14:58)Kabajana napisał(a):  Mnie też cofnęło,ale wtedy, jak szpilmen napisał że cofnęli leady, ale dalej czekam na wypłatkę.. Już cały miesiąc i 4 dni

Bo zleciłeś na payza pewnie, wszystkie na pp i bank poszły.

Payza nie zaksięgowało im jeszcze wpłaty.


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - the.FreeXu.pro - 20-07-2012 19:53

(19-07-2012 16:47)szpilmen napisał(a):  pobranie zależy od:
- przeglądarki
- numeru

Mógłbyś napisać ciut więcej? Ja także dziś próbowałem zarejestrować się w serwisie, ale jak zwykle - nie mogłem pobrać pliczku ani z FC, ani z CB. Przeglądarka, to oczywiście Mozilla i Opera, wg zaleceń. Tak więc problem stanowi numer. Co z nim nie tak?


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - szpilmen - 20-07-2012 20:29

(20-07-2012 19:53)the.FreeXu.pro napisał(a):  
(19-07-2012 16:47)szpilmen napisał(a):  pobranie zależy od:
- przeglądarki
- numeru

Mógłbyś napisać ciut więcej? Ja także dziś próbowałem zarejestrować się w serwisie, ale jak zwykle - nie mogłem pobrać pliczku ani z FC, ani z CB. Przeglądarka, to oczywiście Mozilla i Opera, wg zaleceń. Tak więc problem stanowi numer. Co z nim nie tak?

Najlepsze są z plusa i heyah, z orange nie zalicza praktycznie w ogóle.

Na allegro startery są po 40gr.


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Jaro070 - 20-07-2012 21:04

@szpilmen

A MVNO zlicza normalnie? Bo zamówiłem kilka starterów z LycaMobile.