Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. (/Temat-Ppadownload-net-Zarabiaj-Tysiace-Na-Uploadzie-52569)



RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - szpilmen - 15-07-2012 21:20

Proszę nie spamować, WSZYSTKIM cofnęło kasę z CashBuzz (nie tylko userom PPAD), znów (po raz 3) wkradł się bug, musimy czekać do 19 aby admini wrócili z uroplu i dodali nam pieniądze do kont.

Myślę że wszystko na ten temat i dalsza dyskusja nie ma prawa bytu w dziale PPAD bo ktoś pomyśli że to nasza wina i odstraszy potencjalnych userów.

Prosimy przenieś się do działu CashBuzz !


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Kabajana - 16-07-2012 07:07

Do aministracji :
mimo że dzień minął, to i tak mam 5/5 pobranych plików Wink Z wczoraj jeszcze mam pobrania naliczone
Znów bug w skrypcie ?


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Szaman1644 - 16-07-2012 07:34

Kurde długo czekam już na startery. Też chce zrobić te pobrania i żeby mi oni pobierali.


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Jaro070 - 16-07-2012 10:36

Postanowiłem dołączyć do PPAdoenload. Wypełniłem ofertę "Wygranie iPada 2" (czy jakoś tak) na firecash, czekam już z 5 minut aż odblokuje się pobieranie i nie odblokowuje się. Przeglądarka to Chrome, a starter z heyah. Co robić?


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - szpilmen - 16-07-2012 13:13

(16-07-2012 07:07)Kabajana napisał(a):  Do aministracji :
mimo że dzień minął, to i tak mam 5/5 pobranych plików Wink Z wczoraj jeszcze mam pobrania naliczone
Znów bug w skrypcie ?

Już powinno być naprawione jak nie to pisz na PW.

(16-07-2012 10:36)Jaro070 napisał(a):  Postanowiłem dołączyć do PPAdoenload. Wypełniłem ofertę "Wygranie iPada 2" (czy jakoś tak) na firecash, czekam już z 5 minut aż odblokuje się pobieranie i nie odblokowuje się. Przeglądarka to Chrome, a starter z heyah. Co robić?

Chrome to najgorsza przeglądarka do wykonywania ofert, polecam Firefox.

A tutaj masz codziennie aktualizowany spis ofert, które zalicza:
https://docs.google.com/document/d/1HSGoGSYGqUWwBO6-X0IWRI7JTGXQSk1r6IU9u2spoUE/edit


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Jaro070 - 16-07-2012 14:11

@szpilmen

Na Chromie udało mi się pobrać 5 plików z CashBuzz na 8 prób. Nie da się tylko pobierać z FireCash.

//EDIT:
PLAY + FF 3.6.13 + FireCash oferta Amazecell iPhone 4S PL (FAJNE) nie działa.


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - rosa1822 - 16-07-2012 17:27

Dziś dostałem wypłatę 12$ (FC) prawie w całości dzięki PPD.net, miodzio Big Grin


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - szpilmen - 16-07-2012 18:04

(16-07-2012 17:27)rosa1822 napisał(a):  Dziś dostałem wypłatę 12$ (FC) prawie w całości dzięki PPD.net, miodzio Big Grin

Mógłbym prosić abyś screena wstawił do galerii ?


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Kabajana - 16-07-2012 20:30

@rosa1822
Kiedy zlecałeś ?


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Kabajana - 17-07-2012 08:57

Znów problem z punktami z wczoraj Sad
Może ustawcie jakiś skrypt, który by o pewnej godzinie resetował te punkty..

2 rzecz:

Ja polecam inną taktykę Jest 10 punktów, więc albo można przeznaczyć po 5punktów na serwisy dwa, albo 10 na jeden ? Co wy na to ? Ja jestem zainteresowany zarabianiem tylko na FireCash :|