Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. (/Temat-Ppadownload-net-Zarabiaj-Tysiace-Na-Uploadzie-52569)



RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - ibra1906 - 13-07-2012 08:47

no mi też wpadło pobranie z polski za 0.81. Ponad tydzień ten punkt stał i czekał.


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Kamils1992 - 13-07-2012 09:53

Witam, dziś 2 pobrania z polski jedne za 0,72$ a drugie za 0,81$. Dzień jest jeszcze długi kto wie może jeszcze coś wpadnie :-)
Dla mnie bomba polecam! Wszystko idzie w bardzo dobrym kierunku


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - korba39 - 13-07-2012 09:58

Przepraszam może mi ktoś wyjaśnić na czym to polega i jak na tym zarobić będę wdzięczny .Najlepiej na pw lub tutaj.


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Kabajana - 13-07-2012 12:10

Korba cały temat wałkowany o jednym, i tylko jednym temacie ! A Ty śmiesz pytać o co chodzi?... Poczytaj a potem pomyśl.


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - surfer0700 - 13-07-2012 12:18

korba, przeczytaj temat od początku, nie koniecznie cały.
Albo wejdź na ppadownload.net, przełącz sobie na język polski i tam przeczytaj o co w tym chodzi.
Twoje pytanie w tym momencie jest po prostu śmieszne.
Szczyt lenistwa.


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - szpilmen - 13-07-2012 13:18

(13-07-2012 09:58)korba39 napisał(a):  Przepraszam może mi ktoś wyjaśnić na czym to polega i jak na tym zarobić będę wdzięczny .Najlepiej na pw lub tutaj.

http://ppadownload.net/index.php?cat=howtostart

Miłego oglądania, wideo poradnik.


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - korba39 - 13-07-2012 16:07

Szpilmen thx za video.


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Meloman - 13-07-2012 21:54

Taaa super, niestety tu trafiłem. Program dla mnie można by nazwać zjadaczem nerwów, tylko ja mam problemy jakieś, a więc co się dzieje :

Rejestruje się na ppadownload, kopiuje ten link do pobrania, próbuję pobrać plik, wpisuje swój nr telefonu, wpisuje PIN, wszystko OK a pobieranie oczywiście się nie zaczyna _._

2 startery stracone. Na starterze nr 1. po 10 minutach dałem odśwież no i od nowa kazali mi pobierać i robić oferte... Na starterze nr 2. nadal czekam, nie wyłączam tego od 30 minut - nadal pisze ze Trwa oczekiwanie na wykonanie oferty - pomimo że wszystko ładnie PIN zatwierdziło etc.

Zresztą wrzucam filmik [ nie moje konto youtube ]

http://www.youtube.com/watch?v=fPcCx9Sk7e4&feature=youtu.be


Nie mam jakiś pretensji czy coś ze łola boga straciłem 2 startery, ale niestety zraziłem się mocno do programu, trochę to "niefajne" jak coś nie działa, a może po prostu robie coś źle..


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - surfer0700 - 13-07-2012 21:55

Można założyć kilka kont, czy ban?


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - szpilmen - 13-07-2012 23:16

(13-07-2012 21:55)surfer0700 napisał(a):  Można założyć kilka kont, czy ban?

ban.