Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. (/Temat-Ppadownload-net-Zarabiaj-Tysiace-Na-Uploadzie-52569)



RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - kometix - 05-07-2012 16:15

Już chyba ciężko będzie ściągać na starterach gdzie jest 0zł. Max pobierze nam jeden plik z jednego numeru i IP.


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - surfer0700 - 05-07-2012 16:16

Powiedźcie mi jedno:
FireCash i CashBuzzz nie mają nic przeciwko tej stronie?
Śmiało można z tego systemu korzystać?
Chce zacząć z PPA, ale nie w taki sposób, że za kilka/kilkanaście dni dostanę bana.
Czytałem jakieś 35 stron tego tematu, ale odpowiedzi na to pytanie nie znalazłem.
tak więc będę za Nią wdzięczny.


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - kometix - 05-07-2012 16:21

Coś mi się wydaje że mają z jednego startera wpadło mi dzisiaj jedno pobranie na 8 wykonanych ofert. Ja się w sumie nie dziwię bo co oni z tego mają gdy twoje konto w telefonie wynosi 0 zł?


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - damianus627 - 05-07-2012 16:26

Ludzie starter jak starter ja na 0zł robię oferty i każdą po kolei mi zalicza więc nie wiem co wy robicie.


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - SweetSensi - 05-07-2012 16:34

Na FC z jednego startera za 0 zł zalicza 2 oferty max jedna z cpalead a druga z adscendmedia Smile


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - damianus627 - 05-07-2012 16:37

Mi zawsze zalicza tą za 1,43$


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Youtuber - 05-07-2012 17:35

Czy muszę mieć włączone wszystkie oferty czy tylko te co chcę na firecash?


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - kolegaZPracy - 05-07-2012 18:24

mi od wczoraj coś zamuliło i 2 startery poszły i nic nie pobrałem


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - camperndm - 05-07-2012 20:56

Jakie oferty robicie na FileCash?


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - szpilmen - 05-07-2012 21:43

(05-07-2012 16:16)surfer0700 napisał(a):  Powiedźcie mi jedno:
FireCash i CashBuzzz nie mają nic przeciwko tej stronie?
Śmiało można z tego systemu korzystać?
Chce zacząć z PPA, ale nie w taki sposób, że za kilka/kilkanaście dni dostanę bana.
Czytałem jakieś 35 stron tego tematu, ale odpowiedzi na to pytanie nie znalazłem.
tak więc będę za Nią wdzięczny.

Mamy zgodę więc spokojnie Smile