Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. (/Temat-Ppadownload-net-Zarabiaj-Tysiace-Na-Uploadzie-52569)



RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - ibra1906 - 02-07-2012 21:41

aha Smile orientacyjnie zapytałem i moim zdaniem jest to dobra decyzja. do 5 wystarczy spokojnie


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Kabajana - 02-07-2012 21:58

@damianus627
Mogłeś się od razu do mnie zgłosić Smile Jeżeli przyszła wiadomość że zostały aktywowane i wysłane pocztą, czyli przyjęli zamówienie i nie odrzucili, więc oczekuj ich w skrzynce. Jeśli nie przyjdzie Ci potwierdzenie aktywacji oraz wysyłki to możesz być pewien że zobaczyli oszustwo i anulowali Smile


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - damianus627 - 02-07-2012 22:07

(02-07-2012 21:58)Kabajana napisał(a):  @damianus627
Mogłeś się od razu do mnie zgłosić Smile Jeżeli przyszła wiadomość że zostały aktywowane i wysłane pocztą, czyli przyjęli zamówienie i nie odrzucili, więc oczekuj ich w skrzynce. Jeśli nie przyjdzie Ci potwierdzenie aktywacji oraz wysyłki to możesz być pewien że zobaczyli oszustwo i anulowali Smile
Kabajana pisałem na PW nie odpisywałeś...
To jak robić żeby było dobrze?


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - siampa - 02-07-2012 23:43

Kolejny bug. Wczoraj mialem 4 punkty dodane na FC. Dzisiaj wchodze - zostal mi jeden punkt, a na FC tylko 2 pobrania Smile


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Marcin Walkowski - 03-07-2012 07:19

aktualny jeszcze ten sposób z ppadownload.net ? bo trochę za dużo postów żeby cały temat przewałkować Tongue


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Skipi - 03-07-2012 07:58

A czemu miało być nie aktualne bo nie rozumiem.


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Kabajana - 03-07-2012 08:01

@damianus627
Zamawiasz do 5 starterów dziennie, u góry wpisujesz byle jakie dane, ale żeby się nie powtarzały, a zaznaczasz do wysyłki adres i tam wpisujesz swoje dane


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - FastUP - 03-07-2012 08:13

wam też nie działa CashBuzz, a konkretnie mirror AdWorkMedia ? ...Smile


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Skipi - 03-07-2012 09:27

Coś tam nie działają oferty ze skillr2th (czy jakoś tak) Smile


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - FastUP - 03-07-2012 09:49

Mi to okienko z ofertami samo się wyłącza i nie moge zrobić ofert...Sad