Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. (/Temat-Ppadownload-net-Zarabiaj-Tysiace-Na-Uploadzie-52569)



RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - kubbaszew - 01-07-2012 11:04

Mnie nie działa generator SC a na FC nie aktywuje się oferta po podaniu pinu zatwierdzam reklamę, ale FC nie chce pozwolić na pobranie.
http://cashbuzz.org/download/13061 - link z generatora który nie działa


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Skipi - 01-07-2012 11:05

(01-07-2012 10:51)szpilmen napisał(a):  
(01-07-2012 10:17)Skipi napisał(a):  Jak chce dodać link to mam błąd pisze ze zamiast link i code mam podac login i pass ...

Podajesz hasła do FC/CB, nasz system generuje Ci kod, wrzuca na konto FC/CB i dodaje link do 'moje konto'

Dlaczego tak zrobiliście ? Jaką mam pewność, że nie zalogujesz się na moje konto ? Smile


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Andrekox - 01-07-2012 11:25

Dalczego gdy sie bierze link z cashbuzz to wyskakuje. Page not found. o co chodzi?


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - yizer - 01-07-2012 11:48

Nie wiem co robię źle... Przed chwilą zrobiłem 8 ofert na dwóch starterach orange/heyah. Po każdej usuwałem ciasteczka, reset ip. Nie zaliczyło żadnej...


Robię ofertę czekam 5 minut odśwież i znowu muszę wybrać ofertę. Powoli zaczynam się denerwować.


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - rosa1822 - 01-07-2012 11:53

(01-07-2012 11:48)yizer napisał(a):  Nie wiem co robię źle... Przed chwilą zrobiłem 8 ofert na dwóch starterach orange/heyah. Po każdej usuwałem ciasteczka, reset ip. Nie zaliczyło żadnej...


Robię ofertę czekam 5 minut odśwież i znowu muszę wybrać ofertę. Powoli zaczynam się denerwować.

czasami tak bywa, raz zrobiłem 12ofert i udało się pobrać tylko jeden plik, masakra Tongue napisz na PW to podam Ci sposób który u mnie zadziałał Smile

@szpilmen na starej stronie miałem 4 pkt juz dodane do linku i niestety nie ma juz ich na koncie i nie zostały pobrane. Da sie coś z tym zrobić?? Big Grin


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Skipi - 01-07-2012 11:58

@up : podaj ten sposób tutaj tak, żeby każdy miał możliwość pobrać Wink

Ja miałem 5.5 pkt nie dodane i tak mi zostało Big Grin Zapraszam do pobrania 5 linków dodałem ;p


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - szpilmen - 01-07-2012 12:00

(01-07-2012 11:04)kubbaszew napisał(a):  Mnie nie działa generator SC a na FC nie aktywuje się oferta po podaniu pinu zatwierdzam reklamę, ale FC nie chce pozwolić na pobranie.
http://cashbuzz.org/download/13061 - link z generatora który nie działa

Może dlatego że SC u nas nie ma ? Smile

na CashBuzz jest błąd z linkami, na samym końcu powinien być slash "/" każdego linku, programista za niedługo to poprawi.

(01-07-2012 11:05)Skipi napisał(a):  
(01-07-2012 10:51)szpilmen napisał(a):  
(01-07-2012 10:17)Skipi napisał(a):  Jak chce dodać link to mam błąd pisze ze zamiast link i code mam podac login i pass ...

Podajesz hasła do FC/CB, nasz system generuje Ci kod, wrzuca na konto FC/CB i dodaje link do 'moje konto'

Dlaczego tak zrobiliście ? Jaką mam pewność, że nie zalogujesz się na moje konto ? Smile

Przez liczne oszustwa, już tak było w wersji v1.

Nie zapisujemy Twoich haseł ani loginu.

(01-07-2012 11:25)Andrekox napisał(a):  Dalczego gdy sie bierze link z cashbuzz to wyskakuje. Page not found. o co chodzi?

Brakuje slasha "/" na końcu każdego linku z CB, zostanie to poprawione.

(01-07-2012 11:53)rosa1822 napisał(a):  
(01-07-2012 11:48)yizer napisał(a):  Nie wiem co robię źle... Przed chwilą zrobiłem 8 ofert na dwóch starterach orange/heyah. Po każdej usuwałem ciasteczka, reset ip. Nie zaliczyło żadnej...


Robię ofertę czekam 5 minut odśwież i znowu muszę wybrać ofertę. Powoli zaczynam się denerwować.

czasami tak bywa, raz zrobiłem 12ofert i udało się pobrać tylko jeden plik, masakra Tongue napisz na PW to podam Ci sposób który u mnie zadziałał Smile

@szpilmen na starej stronie miałem 4 pkt juz dodane do linku i niestety nie ma juz ich na koncie i nie zostały pobrane. Da sie coś z tym zrobić?? Big Grin

Tak, jutro po dodaje albo po jutrze punkty.


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - krystus1232 - 01-07-2012 12:46

Czy będzie spolszczenie strony? Smile


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Matez - 01-07-2012 12:49

(01-07-2012 12:46)krystus1232 napisał(a):  Czy będzie spolszczenie strony? Smile

Już jest. W prawym górnym rogu najedź na napis "english" i zmień na polski.


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Aviatan - 01-07-2012 13:55

Mam pytanie czy moje punkty przepadną? Przed wyłączeniem strony miałem 4pkt na FC i 1pkt na CB, już dodane. Teraz nie mam żadnego a tamtych nie pobrano Sad Dodałem linki z FC i CB ale nie mam pktow