Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. (/Temat-Ppadownload-net-Zarabiaj-Tysiace-Na-Uploadzie-52569)



RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - szpilmen - 18-06-2012 14:20

(18-06-2012 13:55)Mosiek20 napisał(a):  Widze że trzeba na biezaco sprawdzać czy coś działa i tu pisac, bios jesli mozesz daj gadu na pw bede pisac ktore mi zadzialaly wtedy sobie je zrobisz i na odwrot ok? Bo widze że za każdym razem działają inne. Aha i odświeżałeś strone z oferta? czy ta z FC?

Macie specjalny temat z działającymi ofertami, dam dawajcie :]


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Mosiek20 - 18-06-2012 14:24

(18-06-2012 14:01)bios napisał(a):  Stronę z ofertą zostawiam. Normalnie czekasz 5 min po aktywacji i odświeżasz stronę FC.

Potwierdzam w taki sposób działa, chociażby z FC zadziałała Sephora.


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Damkofr - 18-06-2012 14:29

ja jak odswieże to ten pasek ładowania znika a strona fc wraca do pierwotnej formy czyli z tym żółtym przyciskiem download dlaczego?


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Mosiek20 - 18-06-2012 14:45

Też tak często mam, w przypadku tej oferty z sephory po odswiezeniu wlaczyl sie download.
Niewiem dlaczego tak jest właśnie zrobiłem 3 kolejne i jest tak jak pisał Damkofr. Może Szpilmen bedzie wiedział dlaczego tak jest Smile


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - XxGroszekxX - 18-06-2012 14:58

mi sie juz nie chce nawet zaladowac strona z ofertą


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - yizer - 18-06-2012 15:21

Ale jak jest z zaliczaniem? Dalej zalicza tylko do 16-17? Czy już 24h?


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Mosiek20 - 18-06-2012 15:27

zrobilem z 5 ofert na fc (te ktore bylo pisane ze dzialaja) a weszla mi tylko sephora, wszystkie robilem od 15 do teraz


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - yizer - 18-06-2012 15:40

Ok, zrobiłem 3 oferty: W jakiej jesteś kondycji, sephora, test partnerski - żadnej nie zaliczyło, poczekałem 5 minut odświeżyłem stronę i znowu było że trzeba wykonać ofertę i tak 3 razy. Może to wina że robię o godzinie 16:30 ale zobaczymy jutro rano jak będę robićSmile Ale też trochę chujnia, jeżeli nie będzie ofert działających 24h bo wtedy my mniej zarobimy i FC mniej zarobi więc to dla każdego strata.


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Mosiek20 - 18-06-2012 15:44

Niewiem, mam nadzieje że szpilmen bedzie nadal tam apelować, bo przecież to podstawa by oferty działały, wejscia v2 nic nie da jak ofert nikt nie zrobi.


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - krystus1232 - 18-06-2012 22:18

Popieram usera powyżej, bo te oferty są wkurzające.
Jak na razie udało mi się pobrać pliki z CB, a z FC ani jednego Sad

No niestety się mówiSad

I szkoda, że goupload nie chce współpracować ...