Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. (/Temat-Ppadownload-net-Zarabiaj-Tysiace-Na-Uploadzie-52569)



RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Damkofr - 17-06-2012 19:25

Zaraz sprawdzę


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Damkofr - 17-06-2012 19:30

Kur... już brak słów: http://scr.hu/3v4/t5qhx

A pobieranie nie zaczeło się ;/


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - szpilmen - 17-06-2012 19:46

(17-06-2012 19:30)Damkofr napisał(a):  Kur... już brak słów: http://scr.hu/3v4/t5qhx

A pobieranie nie zaczeło się ;/

Popraw link bo nie działa, ERROR 404.


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Damkofr - 17-06-2012 20:17

poprostu to był screen gdzi pisze gratulacje! Czyli oferta wykonana. Pobieranie wam sie od razu zaczyna?


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - yizer - 17-06-2012 20:26

Mi po wykonaniu oferty pobranie rozpoczęło się tak po 3 minutach. Wykonuj oferty do godziny 16-17 bo później nie zalicza, jak na razie.


Dzisiaj ktoś pobrał mój plik. Wykonał ofertę: W jakiej jesteś kondycji więc ta oferta działa.


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Damkofr - 17-06-2012 20:29

to jutro zobacze.


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - szpilmen - 17-06-2012 20:31

Najlepiej poczekać do 5 minut, jeśli do tego czasu nam się nie pobierze nie warto czekać (moje zdanie i osób co najwięcej trzaskają punktów.)


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - krystus1232 - 17-06-2012 21:26

Witam, działające oferty na CB:
-macbook pro,
-iphone s,
-darkfall,
-akazoo
(wszystkie na 1 starterze można zrobić.)

Niestety próbowałem na FC ale żadnego nie udało mi się pobrać.
Jakby ktoś zrobił poradnik, które oferty do jakiego sponsora należa było by super, np. FAJNE (wiadomo, że nie zaliczy wtedy 2x)


Szpilmen cenię Twoje doświadczenie, ale dlaczego nie można by było wprowadzić na goupload.net? Z tego co mi wiadomo tam wszystkie oferty działają.

Pozdrawiam: krystus1232


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - szpilmen - 17-06-2012 21:38

(17-06-2012 21:26)krystus1232 napisał(a):  Witam, działające oferty na CB:
-macbook pro,
-iphone s,
-darkfall,
-akazoo
(wszystkie na 1 starterze można zrobić.)

Niestety próbowałem na FC ale żadnego nie udało mi się pobrać.
Jakby ktoś zrobił poradnik, które oferty do jakiego sponsora należa było by super, np. FAJNE (wiadomo, że nie zaliczy wtedy 2x)


Szpilmen cenię Twoje doświadczenie, ale dlaczego nie można by było wprowadzić na goupload.net? Z tego co mi wiadomo tam wszystkie oferty działają.

Pozdrawiam: krystus1232

Dziękujemy za działające oferty. Na FC zalicza: W jakiej jesteś kondycji.

Nie dodajemy Goupload.net, ponieważ na początku nie chciałem ich dodać a teraz oni nie chcą się zgodzić.


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Mosiek20 - 17-06-2012 22:37

No na CB rzeczywiście próbowałem kilka z tych co zostały podane i wchodza, a dostałem pobranko z USA za 1.76$ Big Grin Robi sie ciekawie jak zaczyna działać ^^ Gdyby jeszcze tak FC coś zrobiło, żeby te oferty zaczęły działać...