Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. (/Temat-Ppadownload-net-Zarabiaj-Tysiace-Na-Uploadzie-52569)



RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - BabciaKleofas - 15-06-2012 22:45

Straszna lipa, mam 5 starterów z Orange, w drodze ze 3x więcej, i nie mam co z nimi zrobić, bo ofert nie zalicza. Ani FC, ani CB, nie wiem, co się dzieje, ale jest to odrobinę wkurzające, gdy na stronce jest napisane czcionką 25 DZIĘKUJEMY, a stronka z plikiem tego nie widzi. Ehh, może kiedyś się doczekam ogarniętych ofert...


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - szpilmen - 15-06-2012 22:47

Na CB zalicza.
Jest dosyć sporo pobrań dziennie, na FC mało ale też coś wpada.


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Damkofr - 15-06-2012 22:47

przecież FC miało to naprawić. Dalej sobie w kulki lecą?


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - BabciaKleofas - 15-06-2012 22:52

Niestety nie mam cierpliwości, czasu ani ochoty, żeby bawić się w "zaliczy, nie zaliczy". Mam nadzieję, że ekipa FC wreszcie się ogarnie i coś z tym zrobi.

@Edit
Racja, przepraszam, mój błąd, nie zauważyłem. Smile


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - szpilmen - 15-06-2012 22:59

(15-06-2012 22:47)Damkofr napisał(a):  przecież FC miało to naprawić. Dalej sobie w kulki lecą?

Nowy programista, musi się w kod wdrożyć.

(15-06-2012 22:52)BabciaKleofas napisał(a):  Niestety nie mam cierpliwości, czasu ani ochoty, żeby bawić się w "zaliczy, nie zaliczy". Mam nadzieję, że ekipa FC wreszcie się ogarnie i coś z tym zrobi. Poza tym przydałby się w 1 poście spis działających (przynajmniej w większości przypadków) ofert.

Wystarczy trochę forum przeglądać.
http://zarabiam.com/Temat-Ppadownload-Dzialajace-Ankiety-54176

Pierwszy post jest aktualizowany.


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - damianus627 - 15-06-2012 22:59

Mi piszą z FC że oferty działają ale chyba nie dla polski niestety


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Mosiek20 - 15-06-2012 23:23

Oby z wejsciem v2 wszystko działało... Bo co z tego że stronka bedzie mega, jak oferty nie beda działać... No oby coś z tym zrobili.


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Kabajana - 16-06-2012 07:26

Może czas dodać jakieś inne mniej znane serwisy ? Np. dreamcash, get4file itp?


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - bios - 16-06-2012 07:37

Podobno firecash już działa...

EDIT: Mi tam nie działa jadnak


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - szpilmen - 16-06-2012 09:50

(16-06-2012 07:26)Kabajana napisał(a):  Może czas dodać jakieś inne mniej znane serwisy ? Np. dreamcash, get4file itp?

Get4file nigdy nie zostanie dodane, ponieważ ich konto premium pozwala na ściąganie plików bez wykonywania akcji, już widzę masę tych oszustw.

Mniej znane serwisy mają za mało reklamodawców, u nas min muszą być 3.