Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. (/Temat-Ppadownload-net-Zarabiaj-Tysiace-Na-Uploadzie-52569)



RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - gdaddy1989 - 11-06-2012 16:50

Dobrze by było jakby ktoś napisał w jakich godzinach działają ofertySmile


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Mosiek20 - 11-06-2012 17:36

Szpilmen a co z ofertami na FC i CB ktore nie dzialaja? w wiekszosci mam tu na mysli FC.


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - szpilmen - 11-06-2012 17:40

(11-06-2012 17:36)Mosiek20 napisał(a):  Szpilmen a co z ofertami na FC i CB ktore nie dzialaja? w wiekszosci mam tu na mysli FC.

Próbują zwalczyć ten problem.


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - HeniutX - 11-06-2012 19:49

Hmm lekko dziwne to jest bo wpisywałem ten sam login i hasło do cashbuzz i chyba za 10 razem pokazało, że dobre..


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - szpilmen - 11-06-2012 19:56

(11-06-2012 19:49)HeniutX napisał(a):  Hmm lekko dziwne to jest bo wpisywałem ten sam login i hasło do cashbuzz i chyba za 10 razem pokazało, że dobre..

No chyba jednak nie, mi i innym userom działa idealnie, może miałeś wł cap lock'a.


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - HeniutX - 11-06-2012 19:58

Może Smile
A kiedy powinny być naprawione oferty?


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - szpilmen - 11-06-2012 20:05

(11-06-2012 19:58)HeniutX napisał(a):  Może Smile
A kiedy powinny być naprawione oferty?

Czy ja muszę wszystko załatwiać za konkurencję ? (chodzi mi o Twoją stronę ppaearning.tk).

Skoro pozwolili Ci na taki serwis to pewnie masz jakieś do nich dojścia, no ale cóż, załatwiłem to za Ciebie i FC stara się to naprawić a na CashBuzz niektóre oferty działają (nie wiem dokładnie które, widzę to po statystykach pobrań plików, możliwe że to pobierają ludzie z zagranicy).


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - yizer - 11-06-2012 20:10

@Szpilmen

Z tym pobraniem raz na tydzień plik administracji, to mam pytanie Smile

Czy będzie możliwość pobrania więcej niż jednego pliku administracji? Chodzi mi tutaj że np. pobiorę 5 plików jednego dnia i czy będę mieć wtedy aktywne konto na 5 tygodni? Czy będzie jeden plik na jednego użytkownika na jeden tydzień? Big Grin


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - szpilmen - 11-06-2012 20:23

(11-06-2012 20:10)yizer napisał(a):  @Szpilmen

Z tym pobraniem raz na tydzień plik administracji, to mam pytanie Smile

Czy będzie możliwość pobrania więcej niż jednego pliku administracji? Chodzi mi tutaj że np. pobiorę 5 plików jednego dnia i czy będę mieć wtedy aktywne konto na 5 tygodni? Czy będzie jeden plik na jednego użytkownika na jeden tydzień? Big Grin

Raz na tydzień.
Jeśli byś nie zdążył lub miał wyjazd czy innej natury rzecz to Twoje konto zostaje zawieszone aż do pobrania pliku. Smile

Ładnie będzie czekać.


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Mosiek20 - 11-06-2012 22:02

O, a o to miałem pytaćSmile Już mnie Szpilmen wyprzedzasz Tongue Wiem ze to nie do konca twoja broszka zalatwianie tych problemow z ofertami no ale niestety trzeba im truć bo poki dalej tak bedzie to pobrań za wiele tez nie bedzie Sad Ja np czekam az zaczna dzialac albo bedzie potwierdzone ktore na pewno dzialaja bo nie chce marnować starterów. Co do pliku administracji- trafnie i sprawiedliwie, należy sie wam. Czekam na wyniki co do działających ofert.