Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. (/Temat-Ppadownload-net-Zarabiaj-Tysiace-Na-Uploadzie-52569)



RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - szpilmen - 10-06-2012 17:34

Po Hiszpania - Włochy.

Raczej tak, nie wiem jak to będzie z zaliczaniem ofert na FC i CB.


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - yizer - 10-06-2012 17:40

Ok, sprawdzę po dodaniu czy zalicza Wink


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - szpilmen - 10-06-2012 18:03

Testujemy Panowie !


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - HeniutX - 10-06-2012 18:09

Ciekawe co... obojętnie czy FC czy CB pokazuje, że coś jest źle wpisane (Incorrect login or password)


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Mosiek20 - 10-06-2012 18:19

(10-06-2012 18:09)HeniutX napisał(a):  Ciekawe co... obojętnie czy FC czy CB pokazuje, że coś jest źle wpisane (Incorrect login or password)

Potwierdzam mam to samo Undecided


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - szpilmen - 10-06-2012 18:22

Spróbujcie usunąć ciasteczka cookies, błąd ten był 2 minuty temu, teraz już śmiga.


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Mosiek20 - 10-06-2012 18:26

Nadal to samo, czyscilem wszystkie, problem jest nadal na FC a na CB nie wiem czy tak ma byc ale po wpisaniu loginu i hasla dodalo mi jakis link ale nie moj.

Dobra juz rozumiem Smile Dodaje link tez na koncie CB, dobrze pomyslane Smile Jeszcze FC nie dziala.


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - szpilmen - 10-06-2012 18:40

Ctrl-F5 lub Ctrl-R, jesli to nie pomoze to moze wyczysc tymczasowe albo cos, ogolnie dziwna sprawa...
niech reszta osob sie jeszcze wypowie (choc zakladam ze nastapi to dopiero po meczu)


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - yizer - 10-06-2012 18:44

Ooo proszę Smile Już sprawdzam czy da się pobieraćSmile


Wykonałem ofertę: Tim w.e. Love Thermometer PL, i przez cały czas Trwa oczekiwanie na wykonanie oferty... Sad Ile tak będę musiał czekać?


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Kabajana - 10-06-2012 18:52

yizer ja już czekam ponad 20minut, i dalej nic.. Może czas wypisać działające oferty ?