Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. (/Temat-Ppadownload-net-Zarabiaj-Tysiace-Na-Uploadzie-52569)



RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - yizer - 07-06-2012 09:21

@Ares
Nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi Smile

@bios

dobry pomysł Smile Czekam na wypowiedź co na to szpilmen.


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - gdaddy1989 - 07-06-2012 09:32

ktos wykonal dzisiaj jakies offerty ? Jak tak to jakie ?


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - masterns - 07-06-2012 09:59

no właśnie - podłączam się do pytania. Działają Wam jakiekolwiek oferty na firecash? Pojawiło ich się więcej, ale żadna mi nie przechodzi Undecided


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - goblinX - 07-06-2012 10:06

(07-06-2012 07:10)yizer napisał(a):  Właśnie wpadło mi do głowy pytanie dotyczące właśnie Twojego nieprawidłowego kodu.

Zapewne wykonałeś ofertę i pobrałeś plik.

Sytuacja polega na tym że jeżeli w pliku który zauploaduje podam inny kod niż przy akceptacji linku na stronie to mi wpadnie pobranie, a tej osobie która pobrała nie zostanie dodany pkt. żeby mógł swój link wstawić. Do tego ja nie stracę punktu na swoim pliku bo pobranie będzie jako nie ważne (nieprawidłowy kod).

A pytanie brzmi można takie coś zrobić? Bo to lekkie oszustwo Sad

Podawanie nie prawidłowych kodów kończy się banem więc nie warto w ten sposób kombinować. Jeśli ktoś nam pobrał plik, to dlaczego nie może otrzymać za to punktu? Te błędne kody to chamstwo i tyle!


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - krystus1232 - 07-06-2012 12:13

Wiecie może czy będą darmowe oferty wprowadzone na CB albo FC? Smile


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - masterns - 07-06-2012 12:18

(07-06-2012 08:27)bios napisał(a):  
(07-06-2012 07:10)yizer napisał(a):  Właśnie wpadło mi do głowy pytanie dotyczące właśnie Twojego nieprawidłowego kodu.

Zapewne wykonałeś ofertę i pobrałeś plik.

Sytuacja polega na tym że jeżeli w pliku który zauploaduje podam inny kod niż przy akceptacji linku na stronie to mi wpadnie pobranie, a tej osobie która pobrała nie zostanie dodany pkt. żeby mógł swój link wstawić. Do tego ja nie stracę punktu na swoim pliku bo pobranie będzie jako nie ważne (nieprawidłowy kod).

A pytanie brzmi można takie coś zrobić? Bo to lekkie oszustwo Sad

Racja, trzeba napisać prosty skrypt, który sam sprawdza plik i to co w nim jest napisane. Później sprawdza z wprowadzonym łańcuchem znaków i odpowiednio sobie kontynuuje Wink

To może wydawać się proste z punktu widzenia użytkownika, natomiast sam zajmuję się obecnie kilkoma projektami aplikacji internetowych i wiem, że bez odpowiedniego API zapewnionego przez drugą stronę (czyt. Firecash, Cashbuzz itd.) będzie trudno weryfikować zawartość plików. Moim zdaniem najlepiej zapewnić możliwość wrzucania plików na serwisy PPA bezpośrednio z ppadownload.net (co też wymaga API). W konfiguracji konta na ppadownload.net użytkownik podawał by dane do swoich kont FC/CB/etc. (do tego oczywiście punkt w regulaminie dot. bezpieczeństwa poufnych danych), następnie wrzucał plik poprzez formularz na ppadownload.net i sprawa rozwiązana. Po wrzuceniu masz pełen dostęp do pliku, jeszcze przed umieszczeniem go w serwisie PPA. Zawartość pliku stała by się kodem, a sam plik dopiero po przeanalizowaniu umieszczony na odpowiednim koncie FC/CB/etc.

Sorry za ten wywód, być może offtop, ale sam nadziałem się na kilka/kilkanaście fake'ów i uważam, że trzeba takich oszustów skutecznie "przypiłować". Uczciwi na tym tracą. To, co opisałem wyżej było by skuteczne, ale czy możliwe do wykonania - tu niech odpowie szpilmen.


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - bios - 07-06-2012 12:52

Sam piszę programy C++ i praca na plikach nie jest problemem dla mnie. Myślę, że samo napisanie tego nie było by problemem, dopiero zaimplementowanie było by trudniejsze Smile


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Kabajana - 07-06-2012 21:42

Hmm, trudno Smile Pierwotna wersja poradnika była moja, lecz część ze starterami pseudo właściciel poradnika sobie przywłaszczył i rozdaje jako jego dzieło Smile O mnie nie jest nic napisanego, ale mniejsza z tym. Mój refek został usunięty z poradnika, w zamian pseudo autor dodał swój.. Ja dziękuję


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - szpilmen - 08-06-2012 11:47

Co do kodów to było napisane że w weekend ta modyfikacja będzie wdrożona w stronę Smile


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Mosiek20 - 08-06-2012 11:55

Więc proponuje najpierw żeby wszystko ładnie działało, nie było problemow z kodami, z ofertami, punktami i sciaganiem itd. wszystko bedzie hulacjak trzeba = wtedy wprowadzajcie plik administracji i zarabiajcie na tym.Bedzie jak trzeba, to wtedy zasluzenie i z czystym sumieniem mozecie na nas zarabiacSmile Sam widzisz szpilmen jest jeszcze troche poprawek do zrobienia prawda? Bo mnie trafia jak oferty nie dzialaja, albo kody sa puste. Takimi rzeczami musicie sie zajac. Cieszyc mnie bedzie ta modyfikacja da pozadane skutki, wtedy pozostanie zrobienie czegos z tymi ofertami, wiem ze to nie wasza wina ale dla wlasnego interesu powinniscie sie domagac na FC chociazby zeby to naprawiono.