Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. (/Temat-Ppadownload-net-Zarabiaj-Tysiace-Na-Uploadzie-52569)



RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - masterex2 - 04-06-2012 14:32

Startery z orange cały czas anulacja ;|


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - anonymous00 - 04-06-2012 15:24

Jeśli kod jest nieprawidłowy to dostane zwrot punktów?


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - yizer - 04-06-2012 15:24

To ile ofert zrobię z darmowym starterem orange i heyah?


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - barto - 04-06-2012 17:05

Mam pytanko, jak zarobić na tym sposobie wiecej niż kilka dolarów ? Mam stałe ip i ofetry nie są już zaliczane. Jest na to jakis sposób ?


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - UmCyK - 04-06-2012 17:30

Mam karte z 0 zł ale z każdego trzeba wysyłać smsy :/


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Damkofr - 04-06-2012 17:43

Mam startery pobiorę z 2 dziennie i z 3 już nie chcę się zacząc pobierania ;x co jest?


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Xemon - 04-06-2012 18:03

Wyczuwam że serwis w krótkim czasie padnie Tongue


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Kabajana - 04-06-2012 18:53

Serwis jest jak najbardziej sprawny, lecz jest jasno napisane, że ze stałym IP nie zdziałamy NIC w tym serwisie!
XEMON nie rozumiem Twojego wniosku, masz jakieś poparcie, jakieś dowody na to? Czy tylko snujesz przypowieść o końcu PPADL.net?


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - szpilmen - 04-06-2012 20:49

(04-06-2012 18:03)Xemon napisał(a):  Wyczuwam że serwis w krótkim czasie padnie Tongue

Dlaczego tak uważasz ? Smile Chociaż uargumentuj swą teorie.


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Kzn - 04-06-2012 21:09

ja tam mam konto ale nie pamiętam ani hasła ani maila :/

login to wiem, że taki jak na forum: kzn
Tak do dobra sprawa.