Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. (/Temat-Ppadownload-net-Zarabiaj-Tysiace-Na-Uploadzie-52569)



RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Nikodemsky - 24-04-2012 22:45

Wyłącz wszelkie programy/pluginy blokujące reklamy, powinno pomóc, jeśli nie to możesz skorzystać z innej przeglądarki.


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Firmakrk - 25-04-2012 09:14

Witam a ja mam takie pytanie proszę o pomoc .
Kupilem 2 startery po 5 zl z plusa i zarejestrowałem się na stronce i co mam teraz zrobić żeby zrobić tak jak szpilmen powiedział te 40 zł bede wdzięczny za odpowiedz


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Nikodemsky - 25-04-2012 12:21

jest on do pobrania kodu z konkretnego serwisu jeśli się nie mylę(czyli wypełnienie jednej z ofert)


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Michał Bereszyński - 25-04-2012 22:48

We are still in deliberation of these types of sites. The problem is they generate more fraud than any advertiser will tolerate. We have faced major reversal and account terminations for this type of traffic, so we have put this promotion on hold until we can find ways it can be managed without fraud traffic.​


Słowa Dyrektora do spraw bezpieczeństwa w CPALead
NIewiem ile ta strona tak pociągnieSmile


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Shadecaster2 - 25-04-2012 22:59

a ja mam problem po wpisaniu nr telefonu potem pinu nic się nie dzieje na na Akozoo czy jakoś tak mam bana na ip ; D lipa


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - AresxXx - 26-04-2012 07:18

Mam to samo, po wpisaniu numeru pin w ankiecie czekam, aż zaakceptuje ankietę i umożliwi mi pobranie pliku. Tylko doczekać się nie mogę Big Grin


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - xBlackxK - 27-04-2012 14:26

(25-04-2012 22:48)Michał Bereszyński napisał(a):  We are still in deliberation of these types of sites. The problem is they generate more fraud than any advertiser will tolerate. We have faced major reversal and account terminations for this type of traffic, so we have put this promotion on hold until we can find ways it can be managed without fraud traffic.​


Słowa Dyrektora do spraw bezpieczeństwa w CPALead
NIewiem ile ta strona tak pociągnieSmile

Znając inne przykłady, pewnie nie wiele...
Wystarczy że znajdzie się ktoś to powiadomi sieci CPA i serwisy będą zmuszone zrezygnować z pozwolenia na dodawanie linku.
Sam pisałem do sieci ADSCendMedia czy mogę utworzyć taką stronę, odpowiedz była negatywnaSmile


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - szpilmen - 28-04-2012 22:45

Jutro o godzinie 22.00 wyłączamy stronę na czas dopóki na Cashbuzz nie wejdą darmowe oferty dla Polski.

Więc zarabiajcie póki się da. Smile


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Killer - 29-04-2012 08:07

(27-04-2012 14:26)xBlackxK napisał(a):  
(25-04-2012 22:48)Michał Bereszyński napisał(a):  We are still in deliberation of these types of sites. The problem is they generate more fraud than any advertiser will tolerate. We have faced major reversal and account terminations for this type of traffic, so we have put this promotion on hold until we can find ways it can be managed without fraud traffic.​


Słowa Dyrektora do spraw bezpieczeństwa w CPALead
NIewiem ile ta strona tak pociągnieSmile

Znając inne przykłady, pewnie nie wiele...
Wystarczy że znajdzie się ktoś to powiadomi sieci CPA i serwisy będą zmuszone zrezygnować z pozwolenia na dodawanie linku.
Sam pisałem do sieci ADSCendMedia czy mogę utworzyć taką stronę, odpowiedz była negatywnaSmile
Niestety tak to już jest, jeden raport i strona będzie zamknięta, a oferty odrzucone. Dlatego niestety takie patenty nie przejdą, też dawno temu o tym myślałem.


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - stefan221 - 29-04-2012 12:52

Witam, żałuję, że zarejestrowałem się dopiero dzisiaj. Zarobiłem na cashbuzz 4,65$. Czy na pewno chcecie zamknąć dzisiaj o 22? Jaka jest odpowiedź od cashbuzz. Czy nie można dodać np. get4file do tego, np. bez zgody autora serwisu, bo ppadownload powstał, aby promować swoje linki. A ktoś wie na ile to zamkniecie? Bo z tego co wiem, to cashbuzz bardzo się ociąga z darmowymi ofertami, bo na CPAlead takich nie ma.