Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. (/Temat-Ppadownload-net-Zarabiaj-Tysiace-Na-Uploadzie-52569)



RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - masterns - 03-06-2012 12:49

ano właśnie. Korzystam z jednej z sieci osiedlowych, adres jest stały dla ~150 klientów. Chodzi mi jeszcze po głowie blueconnect (mam w abonamencie). Trzeba by sprawdzić, jak często tam zmienia się adres.


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - szpilmen - 03-06-2012 13:29

(03-06-2012 11:10)BabciaKleofas napisał(a):  @UP no nie powiedziałbym, starter Orange dostałem w piątek, na Heyah czekam cały czas, mimo, że zamówiłem tego samego dnia oba. Smile

@Topic serwis bardzo fajny, muszę przyznać, szkoda tylko, że nie ma darmowych ofert, nawet mało wartych. ;(

Gdy zostanie dodany AstroCash to będzie ok 100 ofert dla Polski w tym bardzo duża ilość darmowych (info od admina)

(03-06-2012 11:50)mattys5 napisał(a):  a nie lepiej ppd?
http://zarabiam.com/galeria/displayimage.php?pos=-1812

na ppa ile zarabiacie?

PPD może kiedyś zostanie dodane lecz na innej zasadzie (będzie program pobierał kogoś pliki a potem je usuwał z komputera)

(03-06-2012 12:01)Damkofr napisał(a):  najlepsi na cf średnio ponad 50$ na dzień

Więcej.

(03-06-2012 12:19)mattys5 napisał(a):  nie pytam o najlepszych, tylko ile wy zarabiacie dziennie :-)

Sam gdy zajmowałem się uploadem PPA to średnio zarabiałem 1000$/miesiąc.

Miałem tylko jedną niszę i jednego bloga do tego.

(03-06-2012 12:40)masterns napisał(a):  czy ze stałym adresem IP można coś w ogóle zarobić? Kupiłem sobie starter za 5zł z heyah, kasę wydzwoniłem, potem zacząłem wypełniać oferty - było OK, bo na jednym numerze udało się zaliczyć chyba 8 ofert (to mi dało na CB prawie 9$). Kupiłem kolejny starter - i na tym zaliczyło mi raptem jedną ofertę. Numer już nigdzie nie podchodzi. Próbowałem u znajomego na neostradzie, ale to samo. Słabo Undecided

@EDIT:
na dniach dostanę dwa darmowe startery heyah, nie chciałbym ich zmarnować. Możecie coś doradzić?
i może nie ten temat, ale - czy będą darmowe oferty? Widziałem, że w temacie poświęconym cashbuzz.org ucichło na ten temat...

Tak jak wyżej, gdy zostanie dodany AstroCash to będą darmowe oferty.

(03-06-2012 12:49)masterns napisał(a):  ano właśnie. Korzystam z jednej z sieci osiedlowych, adres jest stały dla ~150 klientów. Chodzi mi jeszcze po głowie blueconnect (mam w abonamencie). Trzeba by sprawdzić, jak często tam zmienia się adres.

na blueconnect z tego co mi wiadomo każdy restart routera = inne ip.


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - HOLANDIIA - 03-06-2012 15:33

Hej tutaj Umieszczam Dowód że Anglicy też Pobierają

http://scr.hu/26f/hegrb


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - xJAmaTOx - 03-06-2012 15:41

@up jak mało dostałeś ; d


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - masterns - 03-06-2012 15:54

ja za pobranie z USA dostałem 0.78$, ale chłopaki mówili, ze to kwestia ankiety, która została wypełniona.


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Kabajana - 03-06-2012 16:14

Nie śmiejcie się z niskiej wartości pobrania kolegi wyżej, ponieważ :
2 ppadownload.txt 2012-06-03 03:26:27 $0.46 UNITED KINGDOM hellpoint.net
Porażka, pierwsze pobranie i mniej warte niż polskie Big Grin


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Damkofr - 03-06-2012 18:03

Pobrałem 2 pliki następnie przepisywałem kody i za każdym razem pisało że kod prawidłowy ale po 2 sec wylogowywało i po zalogowaniu nie było pkt i tak 2 razy. Pobrałem 2 pliki a mam 0 pkt lol

http://scr.hu/3v4/9ry6s


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Ciastek - 03-06-2012 18:05

(03-06-2012 15:54)masterns napisał(a):  ja za pobranie z USA dostałem 0.78$, ale chłopaki mówili, ze to kwestia ankiety, która została wypełniona.

Ja też za pobranie ze stanów dostałem 0.78$ Tongue Już pobrania z Polski są droższe


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - yizer - 03-06-2012 18:07

Ja dzisiaj otrzymałem pobrania z polski za 1,55$ więc są o wiele droższe Tongue


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - barto - 03-06-2012 18:23

dzisiaj wkońcu pobrałem 3 pliki i dodałem punkty do swojego pliku na firecash. Nie liczyłem na wiele a tutaj 1 pobranie za 2,99$. Myślę że można naprawdę sporo wyciągnąć z tego jedynie trzeba mieć naprawde dużą ilość starterów. Inna kwestia są problemy z ofertami... z którymi mordowałem się ponad godzinę. Poza tym jeśli nie mam zmiennego IP to wiele nie zarobie prawda ?