Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. (/Temat-Ppadownload-net-Zarabiaj-Tysiace-Na-Uploadzie-52569)



RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - masterns - 30-05-2012 20:27

Mógłby ktoś wyjaśnić, od czego zależy stawka za pobranie z Cashbuzz? Mam dziś 3 pobrania z Polski, jedno za 0.88, drugie 1.17 i trzecie 0.94. Między drugim a trzecim minęło kilka minut.


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Kabajana - 30-05-2012 20:29

Od oferty jaką wykonają. Każda oferta różni się trudnością, oraz wartością, czy ceną, przez co zapłata za jej wykonanie wzrasta


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - masterns - 30-05-2012 20:37

Dzięki za wyjaśnienie Smile Te darmowe startery z heyah trzeba jakoś potwierdzać? Podałem wczoraj przy zamówieniu swój nr tel, dziś dzwonili (888002222), ale nie zdążyłem odebrać. Zastanawiam się, czy mi je wyślą.


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Kabajana - 30-05-2012 20:43

Do mnie nigdy nie dzwonili Smile Ja wpisuję losowy numer, podaję dane i wysyłam. A startery przychodzą Smile


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - masterns - 30-05-2012 20:51

początkujący jestem, także dzięki raz jeszcze za info Smile jutro kupuję drugi starter i walczę dalej Smile


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - szpilmen - 30-05-2012 21:34

(30-05-2012 20:27)masterns napisał(a):  Mógłby ktoś wyjaśnić, od czego zależy stawka za pobranie z Cashbuzz? Mam dziś 3 pobrania z Polski, jedno za 0.88, drugie 1.17 i trzecie 0.94. Między drugim a trzecim minęło kilka minut.

Od wykonanej oferty.

(30-05-2012 20:37)masterns napisał(a):  Dzięki za wyjaśnienie Smile Te darmowe startery z heyah trzeba jakoś potwierdzać? Podałem wczoraj przy zamówieniu swój nr tel, dziś dzwonili (888002222), ale nie zdążyłem odebrać. Zastanawiam się, czy mi je wyślą.

Pewnie wyślą, dziwna sprawa, do nikogo jeszcze nie dzwonili.


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - goblinX - 30-05-2012 22:02

(30-05-2012 20:37)masterns napisał(a):  Dzięki za wyjaśnienie Smile Te darmowe startery z heyah trzeba jakoś potwierdzać? Podałem wczoraj przy zamówieniu swój nr tel, dziś dzwonili (888002222), ale nie zdążyłem odebrać. Zastanawiam się, czy mi je wyślą.

To że dzwonili to akurat może przypadek a nie w sprawie starterów? Wujek google mówi że z tego numeru dzwonią straszne natręty więc może z jakąś propozycją? Nie odbieraj i tyle


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - masterns - 30-05-2012 22:20

(30-05-2012 22:02)goblinX napisał(a):  To że dzwonili to akurat może przypadek a nie w sprawie starterów? Wujek google mówi że z tego numeru dzwonią straszne natręty więc może z jakąś propozycją? Nie odbieraj i tyle

możliwe, tyle, że wczoraj pierwszy raz podałem swój numer na stronie heyah i od razu ten telefon... Ten numer to Biuro Obsługi Klienta. Pewnie potwierdzenie zamówienia, albo - tak jak sugerujesz - jakaś oferta. Jak jeszcze raz zadzwonią to odbiorę i zobaczę, o co chodzi.

BTW. Taki numer ze startera, który podawałem przy wypełnianiu ofert - będzie się jeszcze nadawał do użytku po jakimś czasie, czy od razu kosz?


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - xxxwojtek1991xxx - 31-05-2012 03:06

niech mi ktos wytlumaczy na czym to polega moje gg 11222947


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - rasta - 31-05-2012 05:30

Polega to na tym, że:

1. Kupujesz starter do telefonu (najlepiej orange)
2. Wchodzisz na strone PPADownload
3. Wchodzisz w Links --- Cashbuzz --- i jestes na stronie z linkami.
4. wybierasz jeden z nich, możesz je zmienić klikając "Generate"
5. Wchodzisz na jeden z tych linków i wypełniasz oferte np "Wygraj nowego Ipada"
6. Po ukończeniu takiej oferty powinno włączyć się pobieranie
7. Otwierasz plik który ściągneles i przepisujesz na stronie PPADownload TAKI SAM kod.
8. W ten sposób masz 1 pkt, możesz teraz wymienić je na własne pobranie=$.
9. Wchodzisz w Add Links --- Wklejasz tam swój link(wcześniej zrób sobie plik z kodem w środku np elo123" a potem w rubryce Code: wpisujesz TO SAMO hasło, które jest w plik, w okienku section wybierasz serwis, na którym jest link.
10. Wchodzisz w My Account i dodajesz 1pkt do tamtej rubryki.
ZARABIASZ


Pozdrawiam
mam nadzieje, że się komus przyda, pisałem to troche chaotycznie ;p