Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. (/Temat-Ppadownload-net-Zarabiaj-Tysiace-Na-Uploadzie-52569)



RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Ropsont - 23-04-2012 15:32

Z tego co mi się wydaje to ostatnio reklamodawcy skapnęli się, że jest za dużo fraudów i oferty z działu: "płatne subskrypcje sms" nie były zliczane jeśli użytkownik wysłał chwilę później smsa o treści STOP.


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Killer - 23-04-2012 15:47

oby działało to jak najdłużej to wszyscy dorobicie Smile


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Dennisek78 - 23-04-2012 15:57

Można na tym zarobić jeszcze... Big Grin

CPA nie obserwuje zbytnio użytkowników którzy mają rangę powyżej "basic" czyli gold, platyna ; D
Bo jakoś musieli zarabiać by uzyskać taką rangę.


Więc myślę że te płatne subskrypcję jeszcze "wypalą" Big Grin


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - szpilmen - 23-04-2012 16:10

Wszystko na stronie już powinno działać, jeżeli by coś nie działało prosimy pisać tutaj lub na PW.

Dużo osób się pyta czy administracja nie wycofa leadów, nie wycofa w końcu zezwolili na taką praktykę czyli mają na tym zarobek.


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Filipus - 23-04-2012 21:43

Klikam w Generuj Link i nic, mógłbyś napisać o co chodzi? Big Grin


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Coristo - 24-04-2012 05:50

(23-04-2012 16:10)szpilmen napisał(a):  Wszystko na stronie już powinno działać, jeżeli by coś nie działało prosimy pisać tutaj lub na PW.

Dużo osób się pyta czy administracja nie wycofa leadów, nie wycofa w końcu zezwolili na taką praktykę czyli mają na tym zarobek.

Portal zmieni swoje zdanie gdy będzie duży CTR lub gdy trafi się dużo ludzi którzy będą anulować subskrypcję.


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - bider - 24-04-2012 08:22

A już wiem do czego są te pkt nie zauważyłem tego w pierwszym poście

PS. Jeżeli posiadam 1 pkt, to jak mogę je wymienić na pobranie pliku?


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - szpilmen - 24-04-2012 15:15

(24-04-2012 05:50)Coristo napisał(a):  
(23-04-2012 16:10)szpilmen napisał(a):  Wszystko na stronie już powinno działać, jeżeli by coś nie działało prosimy pisać tutaj lub na PW.

Dużo osób się pyta czy administracja nie wycofa leadów, nie wycofa w końcu zezwolili na taką praktykę czyli mają na tym zarobek.

Portal zmieni swoje zdanie gdy będzie duży CTR lub gdy trafi się dużo ludzi którzy będą anulować subskrypcję.

Jeśli by tak miało się stać to administracje serwisów PPA nie zgodziliby się na taki zarobek.

Temat wałkowany milion razy.

(24-04-2012 08:22)bider napisał(a):  A już wiem do czego są te pkt nie zauważyłem tego w pierwszym poście

PS. Jeżeli posiadam 1 pkt, to jak mogę je wymienić na pobranie pliku?

Wejdź w panel 'Dodaj' tam dodajesz swój plik z serwisu PPA i kod z notatnika.

Potem przejdź do zakładki 'Moje konto' i tam przy linku dodaj ilość punktów.


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Nikodemsky - 24-04-2012 18:29

Koncept ciekawy ale poczekam do momentu gdy ruszy się wszystko trochę Smile


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - AresxXx - 24-04-2012 22:20

Mam problem z ankietami, a mianowicie w momencie wprowadzenia numeru i klikania dalej nic się nie dzieje. Drugi problem pojawił się raz, jakoś przeszło po daniu dalej, ale cały czas nie mogłem pobrać pliku. Oba przypadki powiązane z serwisem firecash. Ktoś ma podobny problem?