Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. (/Temat-Ppadownload-net-Zarabiaj-Tysiace-Na-Uploadzie-52569)



RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - szpilmen - 26-05-2012 16:55

Musimy Was poinformować że dziś były 3 pobrania z Niemiec i 8 z USA Smile


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Blackers - 26-05-2012 17:56

A ja już nie mam sił, czemu tak jest, że wypełniam ofertę wszystko dobrze, a pobranie mi sie nie odblokowuje? Czekam czasem ponad 30 minut i nic?


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Dennisek78 - 26-05-2012 18:02

Pobieraj TYLKO z cashbuzz i cashfile żadne inne NIE pobieraj !

Na firecash'u NA PEWNO się nie odblokuje.


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Blackers - 26-05-2012 18:07

Ale na cashbuzzy jest identycznie, ofertę pyłeniam wszystko ok, ale pobranie się nie odblokowuje


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Sokow - 26-05-2012 20:37

A próbowałeś stąd Mirror (AdsCendMedia) i np Tester miłości, Test wiedzy, czy jakoś tak, itp? Bo mi tylko takie akcje zalicza, a np wygraj Ipad i inne takie to nie wchodzą.


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Blackers - 26-05-2012 22:02

tak próbowałem, i właśnie te zalicza ale już ich nie mam? miałem raz czy dwa, ii juz się nie pokazują


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Damkofr - 26-05-2012 22:06

a masz zmienne ip?


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Blackers - 26-05-2012 22:45

No właśnie nie mam zmiennego ;<


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - rasta - 27-05-2012 07:27

Z tymi starterami to gdzie się to zaznacza żeby zamówić większa ilość np 3-5 ?


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Kraxoo - 27-05-2012 07:30

Było pisane że musisz oddzielnie wypełniać formularze.