Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. (/Temat-Ppadownload-net-Zarabiaj-Tysiace-Na-Uploadzie-52569)



Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - szpilmen - 22-04-2012 15:26

Do przedstawienia mam ciekawy serwis, którym jest:

PPAdownload.net

Co to za serwis ?
Serwis powstał z myślą o ludziach, którzy chcą dorobić sobie pieniądze do swojej wypłaty, dorobić od kieszonkowego lub sam fakt posiadania pieniędzy.

Co robimy na serwisie ?
Uploadujemy pliki .txt i dodajemy je do generatora linków, następnie inny ściągają nas plik a my ściągamy ich

Jak zarabiać na serwisie ?
1. Zarejestruj się
2. Aktywuj swoje konto przez link z maila
3. Zaloguj się na stronę
4. Wejdź w zakładkę 'linki'
5. Wybierz serwis na którym chcesz zarabiać (cashfile, firecash, cashbuzz)
6. Kliknij 'Generuj link'
7. Wejdź w wygenerowany link i ściągnij plik .txt
8. Kod ściągnięty podajemy obok w tabeli
9. Dostajemy punkt, punkty wymienia się na pobranie naszego pliku
10. Aby dodać link do generatora musimy przejść na:
> Dodaj > Podajemy link z serwisu PPA (http://imageshack.us/photo/my-images/37/jvxw.jpg/) > klikamy dodaj > wchodzimy na Moje konto > Przydzielamy punkty przy linku (1 punkt = 1 pobranie)

Czy jest system poleconych ?
Tak, jest system poleconych, od każdej osoby, którą zaprosimy dostajemy 10% jego punktów.
Własny kod polecający mamy w zakładce Poleceni

Ile można zarobić ?
Zarobek jest dosyć pokaźny ze względu że system obejmuje 3 serwisy PPA.
Kupujemy starter za 5zł, wykonujemy 15 ofert, każda jest średnio po 1$ co daje nam zysk 15$/dziennie.

15$ = 45zł - 5zł (starter) = 40zł do przodu codziennie.

W skali miesiąca bez poleconych jesteśmy zarobić 1200zł, co jest imponującym wynikiem.

Może nam się trafić pobranie z Francji za 20$ czy z Niemiec za 10$.

Mini regulamin:
1. Zabrania się pobierania przez proxy, aole etc.
2. Zabrania się podawania złych kodów (w przypadku takiego działania będzie ban lub kasacja punktów)
3. Multikonta są niedozwolone
4. W przypadku nie działającego linku, nie działającego kodu lub innego naruszenia klikamy przycisk "raportuj link" przycisk jest przy każdym linku


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - m4rcin93 - 22-04-2012 15:41

Czyli jedna, WIEEELKA piramidka Big Grin
Zobaczymy co z tego będzie Tongue


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - szpilmen - 22-04-2012 17:28

(22-04-2012 15:41)m4rcin93 napisał(a):  Czyli jedna, WIEEELKA piramidka Big Grin
Zobaczymy co z tego będzie Tongue

Za nie długo strona będzie reklamowana w innych Państwach co za tym idzie, większy zarobek.

Dodatkowo mają być darmowe oferty dla Polski.


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Ropsont - 23-04-2012 12:53

Było już kiedyś coś podobnego ale trzeba było działać szybko zanim upadło bo w końcu ktoś skapnął się, że taka wymiana pobieraniem się nie opłaca reklamodawcom.

Czy w tym przypadku też tak będzie? Można spróbować.

Dasz refa?


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - ciamciaj - 23-04-2012 13:13

(23-04-2012 12:53)Ropsont napisał(a):  Było już kiedyś coś podobnego ale trzeba było działać szybko zanim upadło bo w końcu ktoś skapnął się, że taka wymiana pobieraniem się nie opłaca reklamodawcom.

Czy w tym przypadku też tak będzie? Można spróbować.

Dasz refa?
Szpilmen jest właścicielem. Jak chcesz pomóc to trzymaj mojego refka Smile)

http://ppadownload.net/rejestracja.php?ref=ciamciaj

Dzieki z góry Smile


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Ropsont - 23-04-2012 13:32

(23-04-2012 13:13)ciamciaj napisał(a):  
(23-04-2012 12:53)Ropsont napisał(a):  Było już kiedyś coś podobnego ale trzeba było działać szybko zanim upadło bo w końcu ktoś skapnął się, że taka wymiana pobieraniem się nie opłaca reklamodawcom.

Czy w tym przypadku też tak będzie? Można spróbować.

Dasz refa?
Szpilmen jest właścicielem. Jak chcesz pomóc to trzymaj mojego refka Smile)

http://podglad.onuse.pl/rejestracja.php?ref=ciamciaj

Dzieki z góry Smile

Wyskakuje 404 Xpokerface

[EDIT]
Już wszystko w porządku! Załadowało. Zarejestrowany z refa.


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Deus - 23-04-2012 13:40

Wydaje mi się, że link do refa trochę trzeba przerobić. Może działa w tej formie
http://ppadownload.net/rejestracja.php?ref=DestroTM
Nie sprawdzałem czy zalicza, bo nie chcę bana za multikonto : P

Jak ktoś się zarejestruje i zdecyduje pomagać będę wdzięczny. Przy okazji też dam znać czy reflink będzie działał.


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - ciamciaj - 23-04-2012 13:49

W takiej postaci chyba działa Smile


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - DDK - 23-04-2012 13:55

Wątpię, że to się utrzyma bo reklamodawcy w moment anulują leady i będzie kiszka ;]

Już były takie strony nie raz, szybciej padły niż powstały, ale powodzenia Big Grin


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Lubelak - 23-04-2012 14:53

UP:buhahahahahah

Swego czasu przez kilka miesięcy przez bota zarabiałem 20$ dziennie i jakoś żadna wypłata nie została anulowana