Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj w grupie BHMM! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabiaj w grupie BHMM! (/Temat-Zarabiaj-w-grupie-BHMM-52554)

Strony: 1 2 3 4


RE: Zarabiaj w grupie BHMM! - tomazzi - 23-04-2012 22:50

(23-04-2012 22:38)bhmm napisał(a):  Co za brak inteligencji, wystarczy przeczytać kilka zdań ze strony tego delikwenta i już wiadomo z kim mamy do czynienia.

jak na razie to już każdy na tym forum wie z kim ma do czynienia odnośnie twojej osóbki ...

"pewny zarobek"
" praca"

itp itd

po zobaczeniu, że na forum brak debili i trzeba zmienić opis bo niestety haczyk nie chwytał nikogo to zasłona dymna w postaci odwrócenia kota ogonem i zmiana opisu bo niestety brak jeleni i debili którzy na puste słówka by się złapali


RE: Zarabiaj w grupie BHMM! - bhmm - 23-04-2012 23:05

Przestań krytykować, bo to już robi się irytujące, skoro tak interesuje Cię temat bhmm to wejdź na forum i napisz post Wink.
Nikt tu nikogo nie zmusza, pierwszy post był napisany w zły sposób, do tego konta ma dostęp kilka osób, od posta nr. 20 i edycji pierwszego, siedzi przy koncie odpowiednia osoba. Wypominasz cały czas pierwsze błędy, i te Twoje teorie o mydleniu oczu, stosowaniu sztuczek manipulacyjnych...To nie telewizja, jesteśmy grupą nastawioną na obustronny zysk, jeżeli masz jeszcze jakieś wątpliwości, to pisz pw. i nie zaśmiecajmy tematu Wink.


RE: Zarabiaj w grupie BHMM! - tomazzi - 24-04-2012 09:33

(23-04-2012 23:05)bhmm napisał(a):  Przestań krytykować, bo to już robi się irytujące, skoro tak interesuje Cię temat bhmm to wejdź na forum i napisz post Wink.
Nikt tu nikogo nie zmusza, pierwszy post był napisany w zły sposób, do tego konta ma dostęp kilka osób, od posta nr. 20 i edycji pierwszego, siedzi przy koncie odpowiednia osoba. Wypominasz cały czas pierwsze błędy, i te Twoje teorie o mydleniu oczu, stosowaniu sztuczek manipulacyjnych...To nie telewizja, jesteśmy grupą nastawioną na obustronny zysk, jeżeli masz jeszcze jakieś wątpliwości, to pisz pw. i nie zaśmiecajmy tematu Wink.

ja wiem, że prawda w oczy kuje ...
skoro x osób ma dostęp do konta i te x osób jest w ekipie wybierających kandydatów to skoro są tak nie kompetentne jak pokazały w swoich postach i słowach to już mi więcej nie potrzeba jakie kompetencje mają w wybieraniu kandydatów ...
sami sobie sznur na szyję kręcicie i sami sobie koło d... źle robicie - ale tak to jest jak laicy porywają się z motyką na księżyc
jeśli rzetelna dyskusja jest dla ciebie "zaśmiecaniem tematu" to po kij żeście tu przychodzili by zaśmiecać forum waszym tematem i propozycjami ...
skoro jest temat to jest od tego by w nim rozmawiać

powtórzę się n-ty raz - nie oferujecie takich kwot za jakie ja bym schował honor i godność do kieszeni i wszedł na jakąkolwiek współpracę z tak infantylną ekipą


RE: Zarabiaj w grupie BHMM! - bhmm - 24-04-2012 13:48

Zdefiniuj mi proszę pojęcie rzetelnej dyskusji, jeśli według Ciebie polega ona na rzucaniu bezpodstawnych oskarżeń i wysuwaniu wniosków, które kompletnie nie mają potwierdzenia, to proponuje zajrzeć do słownika. Temat założyliśmy, w celu rekrutowania nowych członków, i to nie my tutaj jesteśmy infantylni Wink. Wiesz o grupie tyle co nic, powtarzam to kolejny raz, więc nie snuj kolejnych teorii o naszej rekrutacji, czy o zarobkach, bo nie masz o tym bladego pojęcia, jeżeli Cię nie interesuje przystąpienie do naszej grupy, to łaskawie wyjdź i nie powtarzaj się w kolejnych postach.


RE: Zarabiaj w grupie BHMM! - ziela12345 - 28-04-2012 20:34

Zglosilem sie do nich niestety nie widzialem sensu pisania 500 zdan na swoj temat nie przyjeli mnie i dostalem bana na forum a szkoda. Gdy pisze do kogos z ekipy na forum na gg to 0 odzewu


RE: Zarabiaj w grupie BHMM! - Ropsont - 28-04-2012 20:38

(28-04-2012 20:34)ziela12345 napisał(a):  Zglosilem sie do nich niestety nie widzialem sensu pisania 500 zdan na swoj temat nie przyjeli mnie i dostalem bana na forum a szkoda. Gdy pisze do kogos z ekipy na forum na gg to 0 odzewu

Czyli co?Big Grin Łatwiej się dostać na medycynę na UW ? xD


RE: Zarabiaj w grupie BHMM! - ziela12345 - 28-04-2012 20:48

Jak na zarabianie na ich wlasna korzysc to w rekrutacji wymagaja duzo. Zwlaszcza ze nie pierdolili by sie tak to by mieli jeszcze wiecej ludzi w grupie


RE: Zarabiaj w grupie BHMM! - Pietrek689 - 29-04-2012 19:22

Bardzo ciekawe, podanie złożone czekam na odpowiedź.


Zarabiaj w grupie BHMM! - Killer - 29-04-2012 19:30

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.