Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj w grupie BHMM! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabiaj w grupie BHMM! (/Temat-Zarabiaj-w-grupie-BHMM-52554)

Strony: 1 2 3 4


RE: BHMM! Zarobek gwarantowany! - Grubasch - 23-04-2012 13:02

Witajcie!

Od wczoraj współpracuję z BHMM i jestem zadowolony. Oferują nam PEWNY zarobek, wystarczy dziennie poświęcić kilka godzin.

tomazzi, kalutor - guzik wiecie na czym polega praca w BHMM, a nie myślę Was wtajemniczać - ta wiedza tylko dla członków grupy.
Pierw spróbujcie, a potem komentujcie! Smile

"Po trzecie, widziałem bunty użytkowników, że jest to zwykłe oszustwo i polega na podawaniu między innymi haseł i numerów do swoich kont." - człowieku jakie wyłudzenia, jakie hasła i numery kont!? Chyba za dużo filmów się naoglądałeś. Nie wiem skąd znasz te bajki, ale wiedz, że praca w BHMM nie łączy się z żadnym oszustwem, a tym bardziej wyłudzeniami.

Pozdrawiam
Grubasch


RE: BHMM! Zarobek gwarantowany! - ciamciaj - 23-04-2012 13:23

Teraz musimy wierzyć tak zaufanemu użytkownikowi! Ma az 9 punktów reputacji i to nie byle jakich! Wszystkie za kliki moi drodzy! Smile


RE: BHMM! Zarobek gwarantowany! - Killer - 23-04-2012 13:26

ale czy to ważne ciamciaj? mają jakaś swoją grupe to niech zarabiają Smile nie podoba Ci się to nie korzystaj z niej Smile nie ma sensu się kłócić o coś na czym się ktoś nie zna, stoję na neutralnym gruncie Smile


RE: BHMM! Zarobek gwarantowany! - ciamciaj - 23-04-2012 13:50

Też racja, poniosło mnie hejterstwo, wszystkim życzę dużego dorobku w sieci! Smile


RE: BHMM! Zarobek gwarantowany! - tomazzi - 23-04-2012 14:04

(23-04-2012 13:02)Grubasch napisał(a):  Witajcie!


tomazzi, kalutor - guzik wiecie na czym polega praca w BHMM, a nie myślę Was wtajemniczać - ta wiedza tylko dla członków grupy.
Pierw spróbujcie, a potem komentujcie! Smile

pewny zarobek hmmm - czyli jak rozumiem masz umowę o pracę, zlecenie lub o dzieło i w takiej umowie masz zagwarantowany dany zarobek ?
bo tylko w takich aspektach można mówić o Pewnym zarobku
bo na innej podstawie bajeczki o pewnym zarobku to opowiadaj dzieciom w przedszkolu - tutaj takiego przedziału wiekowego nie znajdziesz

wiesz wybacz ale mam swoją godność i honor i tak nisko nie upadłem jeszcze by się płaszczyć przed nie wiadomo kim i go prosić o łaskę
bo sprzedawać się to można ale za konkretne pieniądze, a jeśli dla ciebie konkretnymi pieniędzmi i pewnym zarobkiem są jakieś ochłapy jakie tutaj "zarabiasz" to pozostaje mi tylko współczuć, że "sprzedajesz" się za marne grosze


RE: BHMM! Zarobek gwarantowany! - kalutor - 23-04-2012 15:49

(23-04-2012 12:52)tomazzi napisał(a):  kalutor a co ci mają odpowiedzieć na bajeczkę, chwyt słowny i reklamowy w swej psychologicznej opowiastce ....
nie biorą pod uwagę faktu, że nie każdego psychologiczne gierki biorą i nie każdy czyta bezmyślnie i łapie się na takie chwyty

W rzeczy samej... Dlatego sprawy poważne traktujmy poważnie, sprawy zaś niepoważne...


RE: BHMM! Zarobek gwarantowany! - bhmm - 23-04-2012 17:18

Jaki interes macie w tym że tak na nas gadacie? Nawet nie spróbowaliście i chcecie nas oczerniać przed ludźmi że oszukujemy? Spróbuj, zobaczysz na czym to polega i potem możesz pisać opinię...


RE: BHMM! Zarobek gwarantowany! - tomazzi - 23-04-2012 17:33

widzę, że masz problemy z czytaniem i rozumieniem tego co się pisze ...
jakoś na konkretne pytania przemilczasz odpowiedź ...
zacznij udzielać odpowiedzi na konkretne pisane tutaj rzeczy to wtedy możemy zacząć rozmawiać na poziomie

do tego nie wiem jak inni, ale ja np nie zamierzam się upadlać i płaszczyć przed kimkolwiek i prosić kogokolwiek o pozwolenie do czegokolwiek, tak jak pisałem w jednym poście - ja o łaskawą audiencję u jaśnie pana nie zamierzam się płaszczyć i dopominać


RE: BHMM! Zarobek gwarantowany! - Ropsont - 23-04-2012 17:36

http://www.forum.lockerz.com.pl/topic/106112-polish-bhmm/


RE: Zarabiaj w grupie BHMM! - bhmm - 23-04-2012 17:49

Pierwszy post był źle napisany, tak samo jak i tytuł, zmienione.
Co do płaszczenia się, proszenia o łaskę, czy innych określeń używanych przez tomazziego, zauważyłeś takie zjawisko na naszym forum?.
Każdy pisze coś o sobie, a my wybieramy najlepszych, czysty biznes, praca sama do Ciebie nie przyjdzie Wink.

Jesteśmy po reaktywacji i nikt z naszych współpracowników nie narzeka Wink.