Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj w grupie BHMM! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabiaj w grupie BHMM! (/Temat-Zarabiaj-w-grupie-BHMM-52554)

Strony: 1 2 3 4


Zarabiaj w grupie BHMM! - bhmm - 22-04-2012 12:38

Jesteśmy grupą BHMM i pomożemy Ci w zarabianiu przez internet!
Zajmujemy się różnymi sposobami zarabiania przez internet i ciągle odkrywamy nowe metody zarobku tak aby wycisnąć z internetu jak najwięcej pieniędzy.
Jak zacząć z nami zarabiać?
Aktualnie prowadzimy rekrutację na forum bhmm.pl, wystarczy założyć konto i napisać coś o sobie w temacie, imię, wiek, zainteresowania, doświadczenie w zarabianiu w internecie mile widziane, jednak nie konieczne, zostaw numer gg, a my się do ciebie odezwiemy, zostanie przeprowadzona z tobą rozmowa wstępna, po której, w ciągu kilku minut otrzymasz odpowiedź, jeżeli będzie pozytywna witaj na pokładzie.
Ile można zarobić?
To już zależy od tego ile czasu na to poświecisz, my dajemy konkretną metodę i oprogramowanie, reszta zależy od Ciebie.
Osiągnięciami się nie chwalimy choć można znaleźć kilka dowodów wypłat na naszym forum.
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.
Wejdź na http://www.bhmm.pl i napisz coś o sobie!


RE: BHMM! Zarobek gwarantowany! - RaseR - 22-04-2012 13:35

A może coś o warunkach rekrutacji...?


RE: BHMM! Zarobek gwarantowany! - tomazzi - 22-04-2012 14:13

opis tak ciekawy i pociągający, że aż odpycha by nie wchodzić nawet na wasze forum
bo albo chcecie zarabiać albo nie chcecie zarabiać ...
jeśli chcecie zarabiać to proste, że musi być jak najwięcej osób ( poleconych) a opisem nie zachęcacie do zainteresowania się wami
chyba, że nie chcecie zarabiać to opis jest w sam raz do tego przygotowany


RE: BHMM! Zarobek gwarantowany! - Ropsont - 22-04-2012 20:42

Po pierwsze, to było już kiedyś jedno forum na ten temat: http://polishbhmm.xup.pl/
Po drugie - pisałem kiedyś (na powyższym forum) kilka wiadomości do admina na PW i na gg - zero odpowiedzi i zainteresowania
Po trzecie, widziałem bunty użytkowników, że jest to zwykłe oszustwo i polega na podawaniu między innymi haseł i numerów do swoich kont.

Szczególnie ciekawi mnie ciągle naciskanie na: "jesli zarabiałeś w PPA"... od początku mi się wydawało to trochę podejrzane. Ale cóż to tylko moja opinia opracowana na podstawie doświadczeń, niczego nie chcę przesądzać.


RE: BHMM! Zarobek gwarantowany! - bhmm - 22-04-2012 22:14

1) Tamto było czymś w stylu wersji testowej...jeżeli w ogóle wersją testową można było to nazwać. Teraz jest jest wszystko okej.
2) Zgłoś się w temacie rekrutacji i czekaj na odzew
3) Ten punkt już jest totalną bajką. Jakie hasła?! Jakie numery kont?!


RE: BHMM! Zarobek gwarantowany! - kalutor - 23-04-2012 00:46

Jeżeli zarobek jest gwarantowany, to kto jest gwarantem tegoż i jakie są umocowania prawne tej gwarancji?


RE: BHMM! Zarobek gwarantowany! - ciamciaj - 23-04-2012 07:36

Kalutor masz +. Ciekawe jak zagwarantują nam zarobek i czy mają jakieś "terms & conditions" tej gwarancji Smile


RE: BHMM! Zarobek gwarantowany! - kalutor - 23-04-2012 11:46

(23-04-2012 07:36)ciamciaj napisał(a):  Kalutor masz +. Ciekawe jak zagwarantują nam zarobek i czy mają jakieś "terms & conditions" tej gwarancji Smile

Dziękuję za zacnego plusika. Brak odpowiedzi na moje proste i rzeczowe pytanie - jest już w istocie odpowiedzią...


RE: BHMM! Zarobek gwarantowany! - tomazzi - 23-04-2012 12:52

kalutor a co ci mają odpowiedzieć na bajeczkę, chwyt słowny i reklamowy w swej psychologicznej opowiastce ....
nie biorą pod uwagę faktu, że nie każdego psychologiczne gierki biorą i nie każdy czyta bezmyślnie i łapie się na takie chwyty


RE: BHMM! Zarobek gwarantowany! - tomazzi - 23-04-2012 12:55

(22-04-2012 22:14)bhmm napisał(a):  2) Zgłoś się w temacie rekrutacji i czekaj na odzew

hahaha normalnie jak na dworze królewskim z audiencją - zgłoś się i albo jaśnie nam Panujący zaszczyci pozwoleniem audiencji, albo nie zaszczyci i wyrzuci motłoch z dworu
no comment po prostu ale ubaw świetny Big GrinBig Grin