Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z założeniem konta YT - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: YouTube (/Forum-YouTube-454)
+--- Wątek: Problem z założeniem konta YT (/Temat-Problem-z-zalozeniem-konta-YT-52552)



Problem z założeniem konta YT - dawid1305 - 22-04-2012 11:38

Witam mam problem z załozeniem konta yt podczas zakładania konta występuje błąd "In order to sign up for a Google Account, you need to have JavaScript enabled in your browser. Learn more. " JavaScript mam włączone według instrukcji i dalej nic nie działa . (Konta tworze z bota) wcześniej wszystko dobrze działało jednak po zainstalowaniu kilku rzeczy m.in TOR występuje mi taki błąd


RE: Problem z założeniem konta YT - Nikodemsky - 22-04-2012 11:50

Wyłącz adblock lub inny program blokujący reklamy, adblock beta blokuje nawet cały adsense, to i nie zdziwiłbym się jeśli stwarzałby problem z formularzem rejestracji.


RE: Problem z założeniem konta YT - dawid1305 - 22-04-2012 12:00

(22-04-2012 11:50)Nikodemsky napisał(a):  Wyłącz adblock lub inny program blokujący reklamy, adblock beta blokuje nawet cały adsense, to i nie zdziwiłbym się jeśli stwarzałby problem z formularzem rejestracji.

Dziękuje za Pomoc Wystarczyło odznaczyć "Zablokuj wyskakujące okienka".
Prosze o Zamknięcie Tematu