Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie przez internet, a opinia Waszych rówieśników - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Zarabianie przez internet, a opinia Waszych rówieśników (/Temat-Zarabianie-przez-internet-a-opinia-Waszych-rowiesnikow-52544)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Zarabianie przez internet, a opinia Waszych rówieśników - Piters0n - 15-06-2012 18:55

Na początku nikt z rodziny mi nie wierzył dopóki nie wypłaciłem pierwszych 121$ w kwietniu tego roku Tongue Potem coraz lepiej. Mama cieszy się że coś mam z siedzenia na kompie ale twierdzi że przez to moje oceny są słabe... Tata w sumie nie narzeka na nic Big Grin PS. zbieram na nowego komputerka Big Grin


RE: Zarabianie przez internet, a opinia Waszych rówieśników - investor2012 - 16-06-2012 16:57

gdzie zarabiasz?/


RE: Zarabianie przez internet, a opinia Waszych rówieśników - ascanio - 08-08-2012 09:49

Ja na początku nikomu nie mówiłem, co robię. Wszyscy myśleli, że jak zwykle marnuję czas przed komputerem. Powiedziałem dopiero jak miałem 250 zł do wypłaty i nagle ta informacja rozeszła się lotem błyskawicy wśród rodziny. Trochę ich to zaskoczyło.


RE: Zarabianie przez internet, a opinia Waszych rówieśników - xJAmaTOx - 08-08-2012 10:00

U mnie też nikt na razie nie wie ;>


RE: Zarabianie przez internet, a opinia Waszych rówieśników - Petr0 - 08-08-2012 11:01

Mi wszyscy w rodzinie mówili, że tracę czas i że to jacyś oszuści i nie dostanę żadnych pieniędzy ale jak uwidzieli pierwszą wypłatę to sami chcieli bym ich nauczył tak zarabiać Big Grin


RE: Zarabianie przez internet, a opinia Waszych rówieśników - Dorotka99 - 08-08-2012 11:22

a u mnie nikt nie wie. nikomu sie nie chwale bo i po co?


RE: Zarabianie przez internet, a opinia Waszych rówieśników - tollusiek - 08-08-2012 11:50

U mnie akurat dotrzymanie tego w tajemnicy było raczej nie możliwe. Nie będę mówił dla czego, ale między innymi z powodu, że nie mam jeszcze 18 lat. Na początku, gdy opowiadałem im o zarabianiu, to kiwali głową, że "tak, tak, tak..". Pierwsza wypłata wpadła (30 złotych, suma nie wielka, ale jednak pierwsza zyskana w taki sposób), nagle zdziwieni, że to jednak nie oszustwo. Tak się potoczyło, teraz nie mam za bardzo gdzie zarabiać, ale pracuję nad tym codziennie, więc może będą większe sumki i większe zdziwienie rodziców Smile Pozdrawiam.


RE: Zarabianie przez internet, a opinia Waszych rówieśników - UnGagEd - 23-08-2012 16:20

Ludzie mają wizje internetu z przed 10 lat, oszuści, złodzieje, kilku moich znajomych cieszy się że zarabiam, rodzina oczywiście jak się dowiedziała to nie dowierzali, ale po tygodniu pracy i 22zł zarobionych uwierzyli Wink


RE: Zarabianie przez internet, a opinia Waszych rówieśników - Redwids - 09-10-2012 20:34

Moja rodzina tak samo nie dowierzała, ale jak pokazałem wypłate z Mypay'a i kilka na PP to uwierzyli Smile


RE: Zarabianie przez internet, a opinia Waszych rówieśników - Zarabiarka - 16-10-2012 11:01

U mnie sami sceptyczy nie widzą żadnej mozliwosci zarabiania w internecie gdyz to ludzie starej daty