Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie przez internet, a opinia Waszych rówieśników - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Zarabianie przez internet, a opinia Waszych rówieśników (/Temat-Zarabianie-przez-internet-a-opinia-Waszych-rowiesnikow-52544)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Zarabianie przez internet, a opinia Waszych rówieśników - rasta - 23-04-2012 06:15

Pokazując ten post mojej rodzinie, odrazu usłyszałem odpowiedz w stylu " no właśnie szukają takich ludzi, żeby z nich kase wyskubać" czy coś w ten deseń. Rówieśnicy a także rodzina nie uwierzyli, że faktycznie można zarobić przez internet niezłe kieszonkowe, lecz niedługo zobacza wykresy Wink.


RE: Zarabianie przez internet, a opinia Waszych rówieśników - Coristo - 23-04-2012 06:38

Ja gdy rozmawiałem z rodziną o zarabianiu w internecie usłyszałem słowa typu " jakaś ściema" "kto ci da zarobić w internecie" "za nauke byś się wziął a nie za zarabianie". Gdy rozmawiałem o tym z kolegami to nie dowierzali do momentu gdy zacząłem sprzedawać wygrane z lockerz czyli m.in xboxy, ipody itp. Teraz gdy zarobiłem już sporą sumę, więc wkręcam kolegów do zarabiania w internecie. Co prawda na początku było to trudne ponieważ klikało się buxy i inne pierdoły aby dostać kilka $ miesięcznie.
@lessiPL miałem podobną sytuację z "czatowaniem i graniem"


RE: Zarabianie przez internet, a opinia Waszych rówieśników - LessiPL - 23-04-2012 06:57

@coristo

kiedyś było trudniej przekonać kogokolwiek Smile za dużo niedowiarków, inne lata dorabiałem przy jakiejś wakacyjnej robocie żeby tam jakiś tysiak wpadł, teraz siedząc w domu w ciepłych kapciach popijając browarka zarabia się więcej Smile Tak jak Ropsont wspomniał sposobów na wyciągnięcie kasy jest mnóstwo i zawsze się coś znajdzie, jedni potrafią z tego się utrzymać, a inni mogą dorobić drugą wypłatę do pensji Smile "Nie zarabiają" głównie Ci którzy sądzą że po 2 dniach zarobią swoje pierwsze 100$, oczywiście mało kiedy się tak zdarza i ludzie się zniechęcają.


RE: Zarabianie przez internet, a opinia Waszych rówieśników - thomasward - 25-04-2012 19:41

Ja tam klikam w buxach, żeby mieć środki na początek mojego małego pomysłu, i go realizuje, plus pomagam tutaj w refback'ach. A znajomi, rodzina? Do nauki mnie ciągną (rodzice), a znajomi wyśmiewają się ze mnie w kułak. Smile


RE: Zarabianie przez internet, a opinia Waszych rówieśników - Dami Dii - 25-04-2012 21:02

A ja tak sie zastanawiam, bo wlasnie jestem chwilowymm kalekom i od czego tu zaczac? Surfbary? Aktualnie pisze teksty pod precle, katalogi etc


RE: Zarabianie przez internet, a opinia Waszych rówieśników - Nikodemsky - 25-04-2012 23:04

na forum jest multum sposobów, jak dla mnie copywriting i surfbary to strata czasu i nerwów,

co do mnie to znajomi również sceptycznie podchodzą do konceptu zarabiania w sieci, większość traktuje to jako rzecz drugiej kategorii, przekonywać nie mam zamiaru nikogo, tylko okazyjnie wspominam jeśli ktoś pyta gdzie można dorobić do wypłaty Smile


RE: Zarabianie przez internet, a opinia Waszych rówieśników - Killer - 29-04-2012 07:34

Zgadzam się z Tobą Nikodemsky, skoro za jedno pobranie można mieć więcej kasy niż za tydzień klikania w buxyTongue ale wielu jest za leniwych i nawet nie chce im się wrzucić filmu na youtuba Smile
Większość z Nas pewnie też by nie uwierzyła, że cokolwiek da się zarobić w sieci gdyby nie Nasza społeczność, w końcu internet jest przepełniony słabymi darmowymi stronami które próbują wcisnąć komuś reflinka lub wyciągnąć od Nas mail by zapłacić za ich "cudowne" poradniki Smile Na chwile obecną moi znajomi sądzą że inwestuje w coś i z tego czerpie takie dochody (zarabianie w sieci im obceTongue), a przecież zarabianie w sieci nie kosztuje ani złotówkiSmile a to że ta tematyka nie jest super popularna działa na naszą korzyść Smile mniejsza konkurencja Smile


RE: Zarabianie przez internet, a opinia Waszych rówieśników - Ahito - 29-04-2012 09:44

U mnie znajomi twierdzą, że nie można zarobić w sieci, kierując się zasadą "Nic nie ma darmo" Big Grin


Ja natomiast przeciwnie próbuję praktycznie każdej drogi zarobku Wink


Odp: Zarabianie przez internet, a opinia Waszych rówieśników - Scoobyx - 29-04-2012 10:31

U mnie to samo co u lessiego. A jak dostałem wypłatę większą, to matka pytała się czy czasem nie jestem jakimś hakerem Big Grin

Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk


RE: Zarabianie przez internet, a opinia Waszych rówieśników - Driver494 - 02-05-2012 22:22

Wujek: z nauke bys sie wziol :S
Ojciec: aha
Matka: jak policja przyjdzie do domu ze jakis murzynow oszukujesz.
Siosta: (zazdrosci) jak im sie to oplaca, lepiej bys mi dal pograc w wiejskie zycie (dochodowe zajecie :S)
Koledzy:
a) zazdroszcza (ja tez tak umiem, kazdy tak umie)
b) nie dowiezaja (sciema)
c) chcieli by to umiec ale nie umieja (tak jak kolega co chcial wstawiac filmy na firecasha bo zobaczyl ile zarabiam w opisie na gg) Big Grin