Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty][do zamknięcia] Pilnie potrzebna pożyczka - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Zamknięty][do zamknięcia] Pilnie potrzebna pożyczka (/Temat-Zamkniety-do-zamkniecia-Pilnie-potrzebna-pozyczka-52515)



[Zamknięty][do zamknięcia] Pilnie potrzebna pożyczka - facebook_devil - 21-04-2012 11:23

Pilnie potrzebna pożyczka w kwocie 100 zł.

Oddaje za tydzień 130 (do uzgodnienia)

Mogę się zweryfikować na PKO (ew wysłać screen danych z konta PKO jeśli nie masz w tym banku)


RE: Pilnie potrzebna pożyczka - tomazzi - 21-04-2012 11:37

no ja przykładowo już lecę ci pożyczyć ...
nie cały miesiąc na forum
reputacja za same klikanie - człowiek godny zaufania dla mnie ale by nie pożyczyć bo mądry zwyczaj nie pożyczaj
wątpię by ktoś się skusił tak mało znanej osobie coś pożyczyć

no chyba, że umowa cywilno-prawna wysłana listem poleconym, podpisana ze skanem dowodu, okresem pożyczki itp itd może prędzej się ktoś skusi zaryzykować


RE: Pilnie potrzebna pożyczka - Coristo - 21-04-2012 11:37

(21-04-2012 11:23)facebook_devil napisał(a):  Pilnie potrzebna pożyczka w kwocie 100 zł.

Oddaje za tydzień 130 (do uzgodnienia)

Mogę się zweryfikować na PKO (ew wysłać screen danych z konta PKO jeśli nie masz w tym banku)

Dołączyłeś do nas w marcu i myślisz, że ktoś ci zaufa ? Od pożyczania pieniędzy są banki. Undecided


RE: Pilnie potrzebna pożyczka - facebook_devil - 21-04-2012 11:44

echh a co szkodzi napisać i zapytać czy jest ktoś skłonny do pożyczenia?

Od pożyczania są banki - fakt, ale daj mi bank który mi pożyczy pieniądze dzisiaj...
@
Reputacja za same klikanie... Nie nabijałem sztucznie rep i postów tak jak inni userzy którzy dołączyli w kwietniu i mają ponad 200 postów...


RE: Pilnie potrzebna pożyczka - tomazzi - 21-04-2012 11:46

są kredyty chwilówki, wpisz w google może nie daleko ciebie mają siedzibę - 100 zł tam na oświadczenie dostaniesz
masz viasms - też jak się sprężysz dostaniesz raz dwa
jest provident - przyjedzie ci przedstawiciel do domu z pieniędzmi
kokos.pl - są jeszcze ludzie tam inwestujący w pożyczki - przelew masz od razu na koncie bo idzie przez blue cash czy coś podobnego


RE: [do zamknięcia] Pilnie potrzebna pożyczka - facebook_devil - 21-04-2012 11:49

nie mam czasu na odpisywanie na to co piszecie wiec temat uznaje za zamkniety, nie sądziłem że jeśli ktoś nie jest zainteresowany to będzie mi zaśmiecał temat...


[Zamknięty][do zamknięcia] Pilnie potrzebna pożyczka - Marello - 21-04-2012 18:38

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.


[Zamknięty][do zamknięcia] Pilnie potrzebna pożyczka - Coristo - 21-06-2013 06:51

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.