Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
League of Legends IP Boost Referral Konta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: League of Legends IP Boost Referral Konta (/Temat-League-of-Legends-IP-Boost-Referral-Konta-52479)



League of Legends IP Boost Referral Konta - mystic0007 - 20-04-2012 16:33

Chcesz uzyskać więcej zdobytych IP w meczu? A być może chcesz szybciej mieć nowe postacie?

Jeśli tak to ta aukcja jest dla Ciebie!
Za każde konto zrobione na Twój reflink zwany poleconym dostajesz prezent w postaci 4x IP Boost.
W zależności od długości rozgrywki możesz uzyskać do 2,5x więcej IP!
Oczywiście IP boost''y są zaliczane tylko w wygranych potyczkach, aby gracz nie stracił ich w przegranym meczu.

Za dana iloœ?ć kont dostajesz rożne nagrody jak na przykład:
-Riot Points (10 kont - 975RP JEDNORAZOWO)
-Unikalne skórki (NP. GREY WARVICK)
-Postacie
A nawet podróż do biura RIOT! (Tutaj pod określonymi warunkami!)

Po zakupie w cenie 1,50zl/konto w ciagu dnia jestem w stanie ich zrobić do maksimum 10.
Przy zakupie wiecej niż 20 dostajesz 3 konta gratis. A przy 50 aż 10!


Interesuje mnie tylko płatność pieniężna! Nic innego nie wchodzi w grę! Chyba ,ze masz naprawdę co? ciekawego do zaoferowania Smile



Serdecznie zapraszam do kupna! Dzięki mnie Twoja gra stanie się przyjemniejsza Smile


Cena: 1,50 (1 refferal)


Kontakt: gg(38251166)


Płatność : Paypal , przelew bankowy , PaySafeCard


RE: League of Legends IP Boost Referral Konta - Shadecaster2 - 20-04-2012 21:48

powyżej 200 kont sprawdzają czy konta nie są robione z tego samego ip...


RE: League of Legends IP Boost Referral Konta - KontaYoutube - 21-04-2012 03:33

(20-04-2012 21:48)Shadecaster2 napisał(a):  powyżej 200 kont sprawdzają czy konta nie są robione z tego samego ip...

z tego co słysze to przy każdym liscie do supporta jest sprawdzane, więc raczej nie na konto rankingowe a bardziej treningowe.


RE: League of Legends IP Boost Referral Konta - mystic0007 - 21-04-2012 12:29

(21-04-2012 03:33)KontaYoutube napisał(a):  
(20-04-2012 21:48)Shadecaster2 napisał(a):  powyżej 200 kont sprawdzają czy konta nie są robione z tego samego ip...

z tego co słysze to przy każdym liscie do supporta jest sprawdzane, więc raczej nie na konto rankingowe a bardziej treningowe.


Pierwsze słyszeSmile Mam na swoim koncie zrobionych 75 refferali i nie mam z tym problemuSmile Mozesz poprzec jakims dowodem to co piszesz?Smile


RE: League of Legends IP Boost Referral Konta - mystic0007 - 25-04-2012 05:19

ref


RE: League of Legends IP Boost Referral Konta - Coristo - 25-04-2012 05:59

Do nabijania referali są boty w necie, które możecie dorwać za darmo.


League of Legends IP Boost Referral Konta - Coristo - 26-06-2013 06:47

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.