Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak odzyskać byłą dziewczynę ? Co zrobić aby była dziewczyna wróciła ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+---- Dział: Ciekawe Dyskusje (/Forum-Ciekawe-Dyskusje-328)
+---- Wątek: Jak odzyskać byłą dziewczynę ? Co zrobić aby była dziewczyna wróciła ? (/Temat-Jak-odzyskac-byla-dziewczyne-Co-zrobic-aby-byla-dziewczyna-wrocila-52465)

Strony: 1 2 3 4


RE: Jak odzyskać byłą dziewczynę ? Co zrobić aby była dziewczyna wróciła ? - aero2 - 20-11-2012 12:50

Nie ma jak być kawalerem, człowiek wolny robi co chce i nie ma zmartwień o związki.

Ja tam taką drogę wybrałem i narazie powiem nie narzekam.Big Grin

U mnie taka moda panuje, że każdy każdego by swatał i żenił, czy ktoś kogoś kocha czy nie.


RE: Jak odzyskać byłą dziewczynę ? Co zrobić aby była dziewczyna wróciła ? - imgrin - 20-11-2012 13:00

i co? Udało się?


RE: Jak odzyskać byłą dziewczynę ? Co zrobić aby była dziewczyna wróciła ? - papajaz69 - 20-11-2012 15:39

To i ja dołożę parę zdań z punktu widzenia ramola:

1. "Była" jak sama nazwa wskazuje oznacza czas przeszły. Jeśli sami używamy takiego określenia w stosunku do partnera to sprawa jest chyba jasna.

2. Powroty raczej się nie udają. Przynajmniej na dłuższą metę. Oczywiście sa wyjątki, ale one tylko potwierdzają regułę.

3. Czas zawsze leczy rany. Czasem trzeba go mniej, innym razem więcej. Nabieramy dystansu, wiele rzeczy widzimy inaczej.

Odejście, rozstanie, kłótnia czy inne "przypadki życiowe" potrafią dać zdrowego kopa, ale na pewno nie jest to powód do samobójstwa.....


RE: Jak odzyskać byłą dziewczynę ? Co zrobić aby była dziewczyna wróciła ? - Piotrekk95 - 03-09-2013 11:35

Powód zawsze się jakiś znajdzie, a najczęściej tym powodem jest drugi facet poczekaj z tydzień i myśle że zobaczysz z kim teraz jest i jaki był jej powód. Jak odzyskać ? Nie ma takiej opcji jak "baba" się uprze to nic nie zrobisz.


Odp: RE: Jak odzyskać byłą dziewczynę ? Co zrobić aby była dziewczyna wróciła ? - ciamciaj - 03-09-2013 12:31

(03-09-2013 11:35)Piotrekk95 napisał(a):  Powód zawsze się jakiś znajdzie, a najczęściej tym powodem jest drugi facet poczekaj z tydzień i myśle że zobaczysz z kim teraz jest i jaki był jej powód. Jak odzyskać ? Nie ma takiej opcji jak "baba" się uprze to nic nie zrobisz.

Witaj mistrzu odkopywania! Wink


Odp: Jak odzyskać byłą dziewczynę ? Co zrobić aby była dziewczyna wróciła ? - Dziubek96 - 03-09-2013 21:30

Gratulujemy wygrałeś wycieczkę po warna bez wysyłania smsa, w celu odebrania nagrody proszę się zgłosić do moda lub admina. Big Grin

Wydrukowane z mojego WT19i