Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak odzyskać byłą dziewczynę ? Co zrobić aby była dziewczyna wróciła ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+---- Dział: Ciekawe Dyskusje (/Forum-Ciekawe-Dyskusje-328)
+---- Wątek: Jak odzyskać byłą dziewczynę ? Co zrobić aby była dziewczyna wróciła ? (/Temat-Jak-odzyskac-byla-dziewczyne-Co-zrobic-aby-byla-dziewczyna-wrocila-52465)

Strony: 1 2 3 4


RE: Jak odzyskać byłą dziewczynę ? Co zrobić aby była dziewczyna wróciła ? - Yogii - 24-04-2012 20:41

nie, 3 miesiace temu skonczylem 7 letni zwiazek i ulzylo psychicznie i fizycznie


RE: Jak odzyskać byłą dziewczynę ? Co zrobić aby była dziewczyna wróciła ? - ciamciaj - 24-04-2012 21:29

(24-04-2012 20:41)Yogii napisał(a):  nie, 3 miesiace temu skonczylem 7 letni zwiazek i ulzylo psychicznie i fizycznie

I teraz polecasz życie w samotnosci czy jak? bo nie wiem jak odczytac Twoj post


RE: Jak odzyskać byłą dziewczynę ? Co zrobić aby była dziewczyna wróciła ? - Daminn - 24-04-2012 21:31

To daj sobie spokój. Skoro piszesz, że od tak cie zostawiła, a teraz pisze do ciebie "co tam' to sorry, ale ona chyba nie jest zbyt dojrzała emocjonalnie. Poboli, ale przejdzie. Żyj dalej.


RE: Jak odzyskać byłą dziewczynę ? Co zrobić aby była dziewczyna wróciła ? - Yogii - 24-04-2012 21:53

(24-04-2012 21:29)ciamciaj napisał(a):  
(24-04-2012 20:41)Yogii napisał(a):  nie, 3 miesiace temu skonczylem 7 letni zwiazek i ulzylo psychicznie i fizycznie

I teraz polecasz życie w samotnosci czy jak? bo nie wiem jak odczytac Twoj post

a co ty psychoanalityk czy coWink


RE: Jak odzyskać byłą dziewczynę ? Co zrobić aby była dziewczyna wróciła ? - ciamciaj - 25-04-2012 06:15

Nie ;p Po prostu pytam bo nie rzadkim jest zachowanie ze po zerwaniu uwazasz wszystkie kobiety za zło


RE: Jak odzyskać byłą dziewczynę ? Co zrobić aby była dziewczyna wróciła ? - Yogii - 25-04-2012 16:50

pozostawie bez komentarza


RE: Jak odzyskać byłą dziewczynę ? Co zrobić aby była dziewczyna wróciła ? - LessiPL - 02-05-2012 05:24

Umówiliśmy się wczoraj w parku, szliśmy obok siebie jak przyjaciele, jej to bardzo przeszkadzało że nie mogła się przytulić, powiedziała że źle zrobiła i żałuje, kocham ją jednak nie zgodziłem się jeszcze byśmy byli razem. Nie wiem czy brać ją parę dni na wytrzymałość, czy lepiej od razu do siebie wrócić. Bardzo mi na niej zależy, a nie chciałbym aby myślała że na pstryknięcie palcem zawsze wrócę jak pies do Pana. Dzięki za sugestie i porady panowie, "na twardziela" się sprawdza.


RE: Jak odzyskać byłą dziewczynę ? Co zrobić aby była dziewczyna wróciła ? - koksuhardcore - 03-06-2012 18:04

nie obraź sie ale odpowiedź jest jedna nie zgrywać pajaca


RE: Jak odzyskać byłą dziewczynę ? Co zrobić aby była dziewczyna wróciła ? - Magier1920 - 20-11-2012 11:57

Witam mam pytanie Byłem z Dziewczyna 4 lata wtym rok w zareczynach i okazalo sie ze mnie zostawila:/czy sa szanse by byc razem?niewiem czy nie jest zauroczona winnym mowila ze mnie kocha ze ma mieszane uczucia a chce jak narazie zostac przyjaciolmi?moze to sa sytuacje smieszne dla niektorych ale bardzo ja kocham plany mielismy juz rok ze gdzies za 2 lata bedziemy brac slub i wogole:/ i chcialbym ja odzyskac bo jest najwazniejsza osoba w moim zyciu i nie wyobrazom sie zycia bez niej:(co mam robic?smutnysmutnysmutnysmutny


RE: Jak odzyskać byłą dziewczynę ? Co zrobić aby była dziewczyna wróciła ? - duzypawel - 20-11-2012 12:25

1. Witamy na forum małego archeologa Smile

2. to dość dziwne, że założyłeś sobie konto na forum o zarabianiu przez internet po to, żeby zapytać o radę dotyczącą swej dziewczyny Smile

3. No ale skoro już pytasz to Ci odpowiem co ja sądzę.

jeśli byliście ze sobą milion lat, byliście zaręczeni, jesteście dorośli... to Ona zrywając z Tobą nie miała na myśli tego, że miała gorszy dzień tylko raczej o to, że nie chce z Tobą być. Z doświadczenia wiem, że mimo upływu czasu (który ponoć leczy rany) i naprawdę szczerych chęci - nic już z tego nie będzie. Bo jak to sobie wyobrażasz? po tylu latach związku nagle zostaniecie przyjaciółmi, żeby sprawdzić czy będzie Wam się chciało do siebie wrócić? a jeśli tak to po prostu jak gdyby nigdy nic do siebie wracacie i nigdy o tym nie mówicie? no właśnie. ciężko będzie już sobie zaufać.

PS: oddała Ci pierścionek?