Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak odzyskać byłą dziewczynę ? Co zrobić aby była dziewczyna wróciła ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+---- Dział: Ciekawe Dyskusje (/Forum-Ciekawe-Dyskusje-328)
+---- Wątek: Jak odzyskać byłą dziewczynę ? Co zrobić aby była dziewczyna wróciła ? (/Temat-Jak-odzyskac-byla-dziewczyne-Co-zrobic-aby-byla-dziewczyna-wrocila-52465)

Strony: 1 2 3 4


RE: Jak odzyskać byłą dziewczynę ? Co zrobić aby była dziewczyna wróciła ? - LessiPL - 20-04-2012 19:31

Dzięki Panowie za bardzo rozbudowane i rzeczowe wypowiedzi, czas pokaże postaram się nie być w nadmiarze nachalny i w nieskończoność jej przepraszać, chociaż sam nic nie zrobiłem...
chyba tylko uświadamiam jej przeprosinami że faktycznie była ofiarą w Naszym związku...


RE: Jak odzyskać byłą dziewczynę ? Co zrobić aby była dziewczyna wróciła ? - olennnkaaa - 20-04-2012 20:04

Hej. No cóż... jako kobieta mogę Ci potwierdzić tylko to co pisali koledzy parę postów wyżej. Daj jej czasu. Powiedz raz, że Ci zależy, że rozumiesz jej zawahanie i jak sobie wszystko poukłada - niech Ci da znać. Trzymaj się, bo faktycznie... rozstać się po 2 latach ot tak... Może to nie było do końca bez powodu? Zastanów się. Możliwe, że jej czegoś brakowało, a Ty tego nie dostrzegałeś...


RE: Jak odzyskać byłą dziewczynę ? Co zrobić aby była dziewczyna wróciła ? - haribol - 20-04-2012 20:07

mancer.pl


RE: Jak odzyskać byłą dziewczynę ? Co zrobić aby była dziewczyna wróciła ? - ciamciaj - 21-04-2012 17:42

Haribol nie rosmieszaj mnie, tu nie chodzi o wyryw laski na imprezie a zwiazek.

Jak chcesz sie bawić kobietami to nie problem.

"Kobietę łatwiej rozebrać niż potem ubrać" - tak apropo pieniędzy które zarabiamy Big Grin


RE: Jak odzyskać byłą dziewczynę ? Co zrobić aby była dziewczyna wróciła ? - LessiPL - 23-04-2012 07:04

Dzięki Smile doceniam każdą wskazówkę, przestałem pisać i odzywać się jak admin radził (dziś trzeci dzień) i dostałem dziś esa "co u Ciebie?" nie wiem czy ciągnąć dyskusje czy czekać dalej. Czy lepiej się spotkać?


RE: Jak odzyskać byłą dziewczynę ? Co zrobić aby była dziewczyna wróciła ? - ciamciaj - 23-04-2012 07:20

Ty ją znasz najlepiej.

Ja bym napisał, rozmawiał normalnie, ale nie przeciągał i nie naciskał na spotkania, niech sama zaproponuje.


RE: Jak odzyskać byłą dziewczynę ? Co zrobić aby była dziewczyna wróciła ? - Daminn - 24-04-2012 19:53

Ile macie lat?


RE: Jak odzyskać byłą dziewczynę ? Co zrobić aby była dziewczyna wróciła ? - LessiPL - 24-04-2012 20:13

ja prawie 22 ona 21


RE: Jak odzyskać byłą dziewczynę ? Co zrobić aby była dziewczyna wróciła ? - Yogii - 24-04-2012 20:16

nic nie odpisywac, olać ją i tyle


RE: Jak odzyskać byłą dziewczynę ? Co zrobić aby była dziewczyna wróciła ? - ciamciaj - 24-04-2012 20:28

(24-04-2012 20:16)Yogii napisał(a):  nic nie odpisywac, olać ją i tyle
a byles kiedys 2 lata w zwiazku?