Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pytanie Youtube - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: YouTube (/Forum-YouTube-454)
+--- Wątek: Pytanie Youtube (/Temat-Pytanie-Youtube-52442)



Pytanie Youtube - Shadecaster2 - 19-04-2012 15:15

jeśli zły dział proszę o przeniesienie.

Witam mam pytanie czemu niektóre filmiki usuwają niektóre nie?
mam parę filmików po 4k wyświetleń po 10 ściągnięć dziwnie z każdego (reporty na 100% wysyłają ludzie) a konta nie usuwają.
A jak dodam nowy filmik ma z 300 views 0 ściągnięć może 1-4 zależy, to od razu cale konto usuwają?
może ktoś mi wytłumaczy z góry dzięki.


RE: Pytanie Youtube - Nikodemsky - 22-04-2012 11:37

nieodpowiednie tagi, fałszywe komentarze/łapki, darmowe konta premium, darmowe konta xxx, ścieżki audio przy których wytwórnia nie pozwala na rozpowszechnianie na YT,

jest tego cała masa, YouTube nigdzie konkretnie nie piszę co jest powodem usunięcia konta, po prostu walną bana i mają wszystko gdzieś.


RE: Pytanie Youtube - m4rcin93 - 22-04-2012 11:42

Filmy, które posiadają małe zainteresowanie przez użytkowników, czyli posiadają mało wyświetleń,kciuków,komentów, widzów są bardzo łatwe do usunięcia.
Wystarczy kilka "zgłoszeń" i film pada.

O wiele trudniej jest usunąć film, który posiada sporo wyświetleń, masę kciuków i komentów.
Wtedy potrzebna jest duuuuża ilość kont, żeby pozbyć się filmu, a większość takich laików nie posiada takiego "arsenału" kont Smile


RE: Pytanie Youtube - n1000 - 27-04-2012 20:23

Dzięki za odpowiedź - Mi też się przydały te informacje Wink


RE: Pytanie Youtube - Shadecaster2 - 27-04-2012 20:51

ok dzięki za info rep Smile