Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szybka gotówka dla osób ze zmiennym IP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Szybka gotówka dla osób ze zmiennym IP (/Temat-Szybka-gotowka-dla-osob-ze-zmiennym-IP-52430)

Strony: 1 2


Szybka gotówka dla osób ze zmiennym IP - facebook_devil - 19-04-2012 10:43

Witam, poszukuję UCZCIWEJ osoby ze zmiennym IP do współpracy.
Współpraca ma polegać na wchodzeniu na moją stronę internetową i wyklikanie kilku reklam, wyczyszczeniu ciasteczek zmianie adresu IP i ponownym wyklikaniu reklam (i tak w kółko).

Chwilowo nie dysponuję zbyt dużym budżetem, dlatego oferuję dzienny zarobek do 5 PLN - płatne codziennie od poniedziałku do soboty. (Za pracę w sobotę i niedzielę wypłacam w poniedziałek).

Płatność na PayPal lub konto bankowe.



Chętnych proszę o wpisanie postu poniżej z kontaktem GG do siebie (GG może być na PW).


W niedalekiej przyszłości będę potrzebował kilkanaście osób.

Preferowane osoby korzystające z internetu mobilnego.

Zapraszam


RE: Szybka gotówka dla osób ze zmiennym IP - xJAmaTOx - 19-04-2012 12:54

Cześć,
Ja mam Internet Play Online i z czym się wiąże zmienne IP. Chętnie nawiąże współprace.
Pisz na PW.


RE: Szybka gotówka dla osób ze zmiennym IP - KontaYoutube - 19-04-2012 13:09

(19-04-2012 10:43)facebook_devil napisał(a):  Preferowane osoby korzystające z internetu mobilnego.

Zapraszam

Nie wiem jakim sposobem mozna mieć dynamiczne ip za pomocą sim'a ale who cares. Ja uzywam proxy, moze być jak tak to się pisze


RE: Szybka gotówka dla osób ze zmiennym IP - NoChybaTy - 19-04-2012 13:11

Livebox Neostrady kontakt pw lub gg 33436749


RE: Szybka gotówka dla osób ze zmiennym IP - facebook_devil - 19-04-2012 13:13

(19-04-2012 13:09)KontaYoutube napisał(a):  
(19-04-2012 10:43)facebook_devil napisał(a):  Preferowane osoby korzystające z internetu mobilnego.

Zapraszam

Nie wiem jakim sposobem mozna mieć dynamiczne ip za pomocą sim'a ale who cares. Ja uzywam proxy, moze być jak tak to się pisze

Proxy nie może być (dgyby mogło to jest tysiące bramek proxy więc sam bym działał).

A z sim'a jest dynamiczne IP Smile


RE: Szybka gotówka dla osób ze zmiennym IP - KontaYoutube - 19-04-2012 13:22

(19-04-2012 13:13)facebook_devil napisał(a):  
(19-04-2012 13:09)KontaYoutube napisał(a):  
(19-04-2012 10:43)facebook_devil napisał(a):  Preferowane osoby korzystające z internetu mobilnego.

Zapraszam

Nie wiem jakim sposobem mozna mieć dynamiczne ip za pomocą sim'a ale who cares. Ja uzywam proxy, moze być jak tak to się pisze

Proxy nie może być (dgyby mogło to jest tysiące bramek proxy więc sam bym działał).

A z sim'a jest dynamiczne IP Smile

http://www.stayinvisible.com/

I na nic twoje dynamiczne ip beka

musiałem impreza Smile


RE: Szybka gotówka dla osób ze zmiennym IP - facebook_devil - 19-04-2012 13:24

lepsze to niż proxy uwierz mi


RE: Szybka gotówka dla osób ze zmiennym IP - KontaYoutube - 19-04-2012 13:31

(19-04-2012 13:24)facebook_devil napisał(a):  lepsze to niż proxy uwierz mi

Stary nie wiesz na czym to polega. Według Ciebie tylko widnieje adres. Zostaje mac addres, sieci lokalne (dostęp jeżeli ktoś nie umie blokwać portów), zostaje dane z przeglądarek, wątpie by po 5zł ktoś sie męczył ustawiać na jedną godzine czy mniej Smile bo sama konfiguracja to z 2 dni a dla laika 3-4. A podłączenie kazdej opcji to ok. 30 minut.

Tak, serwisy rejestrują JUŻ okna przegladarek ;-) GhostVPN lub FreeVPN polecam, maja wbudowana przegladarke i jest cwancyś :-)


RE: Szybka gotówka dla osób ze zmiennym IP - facebook_devil - 19-04-2012 13:38

(19-04-2012 13:31)KontaYoutube napisał(a):  
(19-04-2012 13:24)facebook_devil napisał(a):  lepsze to niż proxy uwierz mi

Stary nie wiesz na czym to polega. Według Ciebie tylko widnieje adres. Zostaje mac addres, sieci lokalne (dostęp jeżeli ktoś nie umie blokwać portów), zostaje dane z przeglądarek, wątpie by po 5zł ktoś sie męczył ustawiać na jedną godzine czy mniej Smile bo sama konfiguracja to z 2 dni a dla laika 3-4. A podłączenie kazdej opcji to ok. 30 minut.

Tak, serwisy rejestrują JUŻ okna przegladarek ;-) GhostVPN lub FreeVPN polecam, maja wbudowana przegladarke i jest cwancyś :-)
Stary akurat jestem studentem informatyki na polibudzie (4 rok). To co jest dla mnie potrzebne to zmienne IP a nie proxy - nie twierdzę że proxy się do niczego nie nadaje. Mnie interesuje tylko i wyłącznie wejście z innego IP i nie chodzi tu o reklamy typu google adsense bo tu wymuszanie kliknięć jest związane z natychmiastowym banem.

Ja potrzebuje praktycznie tylko UV na swojej stronie. Wejścia mają być z Polski - i tu uprzedzam twoje pytanie - szukam tylko jednej osoby bo nie mam za bardzo czasu na rozliczanie sięz XXX osobami.


RE: Szybka gotówka dla osób ze zmiennym IP - makos19955 - 19-04-2012 13:57

napisz na pw