Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nie wiesz czy wybrac regułkę na stare dane czy na nowe ? Zajrzyj - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Nie wiesz czy wybrac regułkę na stare dane czy na nowe ? Zajrzyj (/Temat-Nie-wiesz-czy-wybrac-regulke-na-stare-dane-czy-na-nowe-Zajrzyj-5243)



Nie wiesz czy wybrac regułkę na stare dane czy na nowe ? Zajrzyj - Tidus - 15-04-2010 16:22

O to mój sposób :
Ustawiamy autofilla na stare dane ;
Reguła autofilla na stare dane ||| Jak ustawić

Greasemonkey'a na nowe dane :
Reguła greasemonkey'a na nowe dane ||| Jak ustawić

I jeżeli formularz będzie na stare dane to wystarczy wcisnąć alt + j , a jeżeli nie, to greasemonkey automatycznie uzupełni dane.

Dziękuje myślę ze pomogłem
Tidus0


RE: Nie wiesz czy wybrac regułkę na stare dane czy na nowe ? Zajrzyj - SZAFI - 15-04-2010 16:25

hehehe... moze komus pomozesz ale watpie zeby lockerz wrocilo do starszych ustawien jak beda zmieniac te ustawienia to napewno dadza jakies nowe ...

Sorka za ortografie ale nie pisze na polskiej klawce xD


RE: Nie wiesz czy wybrac regułkę na stare dane czy na nowe ? Zajrzyj - BartuS - 15-04-2010 16:25

Ale autofill nie wybiera kraju


RE: Nie wiesz czy wybrac regułkę na stare dane czy na nowe ? Zajrzyj - Tidus - 15-04-2010 16:28

(15-04-2010 16:25)BartuŚ napisał(a):  Ale autofill nie wybiera kraju

trudno ;p


RE: Nie wiesz czy wybrac regułkę na stare dane czy na nowe ? Zajrzyj - Zythus - 15-04-2010 16:29

Ja mam stare i nowe greasemonkeya i to mi wystarczy Smile


RE: Nie wiesz czy wybrac regułkę na stare dane czy na nowe ? Zajrzyj - Leopard - 15-04-2010 16:29

Można mieć i nową i starą regułę w GM'ie, więc niewiem po co posiadać jedną tu, a drugą tu Wink.


RE: Nie wiesz czy wybrac regułkę na stare dane czy na nowe ? Zajrzyj - pitfromhell - 15-04-2010 20:40

A po czym poznać czy masz nowego czy starego monkey'a ?;-)