Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Paypal - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Paypal (/Temat-Rozwiazane-Paypal-5241)



[Rozwiązane]Paypal - MarkoPolo - 15-04-2010 16:07

Mógłby mi ktoś wyjaśnić jak działa PayPal w lockerz podczas restoku i czy opłaca się zbierać na $150


RE: Paypal - Magnus - 15-04-2010 16:13

Moim zdaniem nie opłaca się zbierać na 150$
A tutaj masz jak się rejestrować itd...
http://www.zarabiam.com/showthread.php?tid=488


RE: Paypal - sznikers99 - 15-04-2010 16:19

zbieraj pierw na 25 $ kolego jesli jestes nowym uzytkownikiem lockerz i nie masz zlista to zbieraj na cos innego potem jak sie rozkrecisz juz to mozesz zaczac na to zbierac o ile wiesz 1200 ptz to nie jest malo a osobie bez zlista bedzie ciezko
jak nie wiesz co to zlist to tlumacze
po zaproszeniu 20 znajomych jestes w elitarnej grupie osob ktora za wszystko ma 2x punkty za filmy za pytania i za logowanie wtedy bedzie ci sie oplacalo bo bedziesz 2x szybciej zbierac...


RE: Paypal - MarkoPolo - 15-04-2010 17:33

Mam z-listera ale nie wiem jak na restoku to się tam wypełnia żeby przyszła kasa i długo trzeba na to czekać


RE: Paypal - Magnus - 15-04-2010 17:41

3-4 tyg. około Big Grin Klikasz redeem jak zielone będzie i potem wypełniasz rubryki przepisujesz kod potwierdzający ... i klikasz redeem xD i jak zdążysz to nagroda jest twoja Smile


[Rozwiązane][Rozwiązane]Paypal - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.