Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Refback za pieniądze] Płacę, za żetony - GAMEDESIRE - DOKŁADNA INSTRUKCJA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-317)
+---- Wątek: [Refback za pieniądze] Płacę, za żetony - GAMEDESIRE - DOKŁADNA INSTRUKCJA (/Temat-Refback-za-pieniadze-Place-za-zetony-GAMEDESIRE-DOKLADNA-INSTRUKCJA-52268)



[Refback za pieniądze] Płacę, za żetony - GAMEDESIRE - DOKŁADNA INSTRUKCJA - Snoweee - 15-04-2012 15:10

Chodzi o to, że na GAMEDESIRE za wejście z mobilnego urządzenia do gry - to jest z iPada dostaje się 50 tysięcy żetonów. Opiszę na czym polega wasz zarobek:

1. Rejestrujecie się na http://www.gamedesire.com - normalne dane itp.
2. Potwierdzacie maila.
3. Wysyłacie mi nick i hasło na pw (możecie dowolną ilość kont)
4. Ja wchodzę na wasze konta przez iPada - dostajecie 50 tysięcy punktów.
5. Teraz piszę wam wiadomość, że macie 50 tysięcy.
6. Następnie wy wchodzicie na wasze konta z powrotem, na górze zakładkę "żetony/VIP", potem po lewej przelewy.
7. Teraz wpisujecie mój nick w miejscu "Adresat przelewu (wprowadź login):" (NICK NA PW), a w miejscu "Kwota przelewu:", maxymalną kwotę przelewu - UWAGA PO PRZELEWIE MUSI WAM ZOSTAĆ MINIMUM NA KONCIE 5 tysięcy, z resztą będzie informacja.



KAŻDY MOŻE ZROBIĆ MAXYMALNIE 10 KONT DZIENNIE
WASZ ZAROBEK:
1 - 2 konta = 10 groszy
3 - 4 konta = 20 groszy
5 kont = 30 groszy + reput
6 kont = 35 groszy + reput
7 kont = 45 groszy + reput
8 kont = 50 groszy + reput
9 kont = 60 groszy + reput
10 kont = 1 zł + 2 reputy

UWAGA AKCJA TRWA DO KOŃCA DZISIEJSZEGO DNIA (MOGĘ PRZEDŁUŻYĆ)


[Refback za pieniądze] Płacę, za żetony - GAMEDESIRE - DOKŁADNA INSTRUKCJA - surfer0700 - 11-11-2013 01:22

Moderator uznał temat za PRZEDAWNIONY i przenosi go do Archiwum.