Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
GushCloud - innowacyjny zarobek na Facebook'u - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: GushCloud - innowacyjny zarobek na Facebook'u (/Temat-GushCloud-innowacyjny-zarobek-na-Facebook-u-52244)



GushCloud - innowacyjny zarobek na Facebook'u - twisted123 - 15-04-2012 02:51

Witam, szperałem trochę po różnych ciekawych stronach i znalazłem coś takiego gushcloud.com.

Zarabiamy na udostępnianiu linków na naszej "Tablicy" na Facebooku lub Twitterze ale nie tylko gdyż po udostępnieniu zarabiamy także jeżeli ktoś kliknie w Twój udostępniony link. (Udostępniasz link, zarabiasz 0,50$, ktoś klika w Twój link dostajesz kolejne 0,20$ ). Stawki za udostępnianie wahają się od 0,50$ do 0,90$. Minimum do wypłaty to 20$ a więc niewiele, gdyż pieniądze zdobywa się bardzo szybko i prosto. Jedyny krok w rejestracji to połączenie z kontem Facebook lub Twitter. Polecam mieć konta na obu serwisach społecznościowych gdyż oferty są zarówno na Facebook'a jak i Twitter'a. Jedna uwaga czym więcej znajomych posiada konto tym więcej ofert ( minimum to 50 lecz polecam około 300 gdyż wtedy konto jest bardzo wartościowe i dostajemy około 7 ofert a nie tak jak przy 50 znajomych 3 oferty ). Prawdopodobnie można mieć 2 konta lecz nie jestem pewien, po prostu nie próbowałem. Jeszcze jeden bardzo wielki + tego serwisu. Za każdego poleconego otrzymujemy 1$ ( maksymalnie 50 poleconych ). Serwis jest wart uwagi na bardzo duże stawki i wypłacalność. W internecie można znaleźć wiele zdjęć ( dowodów ) z przelewami ( wypłacalnością ) tego serwisu.

Czysty link: gushcloud.com
Reflink: gushcloud.com/?ReferrerID=50994

Serdecznie polecam rejestrację z mojego reflinku gdyż ty nic nie tracisz a razem zyskamy. W razie komplikacji służę pomocą. Kontakt poprzez PW lub GG: 9904938


RE: GushCloud - innowacyjny zarobek na Facebook'u - *JackDaniels* - 15-04-2012 07:48

zgłoszony


RE: GushCloud - innowacyjny zarobek na Facebook'u - Damkofr - 15-04-2012 08:15

ile wam brakuje do wyplaty jak ktos wyplaci niech dowod wklei tu to ja tez sprobuje.


RE: GushCloud - innowacyjny zarobek na Facebook'u - ciamciaj - 15-04-2012 08:16

Dowód wypłaty jest w moim temacie a to jest dubel. Pozdrawiam

http://zarabiam.com/Temat-GushCloud-cos-zupelnie-nowego-zarabiaj-na-swoim-FB-i-Twitter-52182


GushCloud - innowacyjny zarobek na Facebook'u - Magnus - 15-04-2012 09:24

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.