Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PayTask - nagród do wyjebania bez żadnych restocków! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: PayTask - nagród do wyjebania bez żadnych restocków! (/Temat-PayTask-nagrod-do-wyjebania-bez-zadnych-restockow-52240)



PayTask - nagród do wyjebania bez żadnych restocków! - scyrs - 14-04-2012 21:19

Program ten jest stosunkowo świeży ale wygląda smakowicie Sex

Ja spotkałem się już z wieloma programami oferującymi nagrody za punkty lecz wymienić je można było tylko podczas restocków co było przygnębiające bo wszyscy lecieli na botach i w 10 sec było po nagrodach.

Ten program jest inny, mamy kilka sposobów na zdobywanie punktów.
Możemy wypełniać zadania polecać program, możemy również tworzyć zadania a nawet możemy kupywać punkty.

W jednej dzień jak się przyłożysz możesz zdobyć, hmm 100pkt?
Mało?
Doładowanie za 5 zł jest tam za 85 pkt!

Jak przeglądałem katalog z nagrodami to nagród jest od wyjebania w magazynach a w ogóle nie zchodzą.

I tutaj wkraczasz ty.
Rejestrujesz się:
Rejestracja
Zdobywasz punkty i wymieniasz je powiedzmy na, hmm komputer?
Oni i tak zarobią na tym w cholere i jeszcze więcej kasy ale czy to nie jest dobry sposób?

Reklamuje go dla punktów 10% od jego zarobków ale i dlatego że będziecie tworzyć nowe zadania a im wiecej tym lepiej!!

Rejestracja

Niektórym może się wydać skomplikowany sposób rejestracji ale postaram się ciebie przez niego przeprowadzić za rączkę, wszystko krok po kroku:
1.wchodzisz w zakładke konflikty i wybierasz zarejestruj (nie klikaj zarejestruj tego u góry bo nie działa, nie wiem czemu)
2.Podaj podstawowe informacje - nick, hasło i e-mail
3.Aktywuj konto i podaj kolejne dane PRAWDZIWE, aby mogli ci wysłać nagrode.
4.Podaj swój nr tel. (nie martw się nie posłuży on im do jakichś szemrawych celów lecz gdy doładowujesz tel. przyda się nr co nie?)
5.Przejdz do zakładki zadania i zacznij zarabiać.

Więc do akcji!!

REJESTRACJA NA PayTask



RE: PayTask - nagród do wyjebania bez żadnych restocków! - kalutor - 14-04-2012 22:06

Forma Twojego wątku może świadczyć o tym że, albo masz dysleksje, albo za często chodzisz po kredę. O ile jeszcze na takie kaleczenie języka można przymknąć oko (choć to trudne), to na rynsztokowy styl tegoż wątku - przymknąć się go nie da... To, że nie szanujesz samego siebie - Twoja sprawa. Natomiast brak szacunku dla mnie i innych użytkowników tego serwisu, jest niedopuszczalne. Ponieważ obcy jest mi odruch pogardy, wiedz, że jeno litość we mnie wzbiera nad Tobą...


RE: PayTask - nagród do wyjebania bez żadnych restocków! - teel - 14-04-2012 22:17

(14-04-2012 22:06)kalutor napisał(a):  Forma Twojego wątku może świadczyć o tym że, albo masz dysleksje, albo za często chodzisz po kredę. O ile jeszcze na takie kaleczenie języka można przymknąć oko (choć to trudne), to na rynsztokowy styl tegoż wątku - przymknąć się go nie da... To, że nie szanujesz samego siebie - Twoja sprawa. Natomiast brak szacunku dla mnie i innych użytkowników tego serwisu, jest niedopuszczalne. Ponieważ obcy jest mi odruch pogardy, wiedz, że jeno litość we mnie wzbiera nad Tobą...

Zaiste.


PayTask - nagród do wyjebania bez żadnych restocków! - Magnus - 15-04-2012 09:24

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.