Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
mypay.pl - dokładne wyjaśnienie jak zarabiać - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: mypay.pl - dokładne wyjaśnienie jak zarabiać (/Temat-mypay-pl-dokladne-wyjasnienie-jak-zarabiac-52236)



mypay.pl - dokładne wyjaśnienie jak zarabiać - scyrs - 14-04-2012 20:46

Znalazłem na kilku stronach poradniki jak zarabiać na tej stronie lecz nie opisują całej struktury zarabiania.

Wiele osób (w tym na początku ja) nie wiedzą jak zarabiać i dlaczego nie zalicza im zadań i szybko dają sobie spokój z tą stroną.

Ja miałem tak że zarobiłem pierwszego dnia jakieś 3 zł następnego byłem tak podekscytowany że zrobiłem wszystkie zadania (jakieś 30 min) i ku memu zdziwieniu żadnego mi nie zaliczyło.
Na kilka dni skończyłem z mypay lecz odkryłem (kolega mi powiedział ;d) całą prawde i teraz ten serwis nie ma już dla mnie żadnych tajemnic.

Ale co tu gadać, [/size]ZACZYNAMY!

Pierwsze co robiły to rejestrujemy się na stronie mypay:

REJESTRACJA

Gdy się już zarejestrujemy możemy przejść do zakładki Akcje.

I co my tam mamy?
Mamy tam cudowne akcje, niektóre mają opisy ale z reguły opis jest pusty.

Wybieramy jakąś akcje, polecam akcje firmy Limago i wygraj xxxxx środki za wykonaną akcje trafiają na nasze konto już po kilku sec/min po wykonanej akcji.

Odradzam akcję Rappelz bo dostajemy 65gr + ewentualna premia a musimy się zarejestrować pobrać grę i stworzyć postać.

Dla problemowych ludzi przedstawię schemat w punktach:
1.Wybieramy akcje
2.Klikamy w szczegóły a następnie w weź udział
3.Tworzymy nową skrzynkę pocztową (polecam interie i o2)
4.Wchodzimy w allegro i wybieramy jakąś aukcje i kopiujemy nr kontaktowy)
5.Wchodzimy z powrotem na akcje i wklejamy nr telefonu
6.Wchodzimy na nową pocztę i kopiujemy adres e-mail
7.Wchodzimy z powrotem w akcje i wklejamy adres e-mail
8.Wymyślamy fałszywe dane (np Maciek Walimucha z zadupia)
9.Wpisujemy http://www.mypay.pl z strony na której wypełnialiśmy akcje
10.Sprawdzamy czy doładowało nam konto jeśli nie doładuje nam konta w ciągu 24h zaznaczamy akcje jako fail.

Oczywiście czynność powtarzamy przy każdej kolejnej akcji!


UWAGI

1.Nie wymyślaj nr tel. bo nr musi być aktywny i konsultanci będą dzwonić pod ten nr.
2.Nie podawaj własnego nr tel. ja podałem i do mnie konsultanci dzwonili, za piątym razem mu powiedziałem żeby do mnie nie dzwonił bo mu dupe skope i już nie dzwonił.
3.Jeśli akcja którą robiliście wciągu dnia pojawi się znowu nie róbcie jej, nie zaliczy wam.
4.UWAGA bo to ważne, możecie robić akcje na jednym e-mailu innych firm, czyli nie róbcie dwóch akcji z np Limago na jeden e-mail bo wam nie zaliczy, ja dla pewności każdą inną akcje robie na inny e-mail.
5.Jeśli wam nie zaliczy akcji to nie martwcie się, mi jednego dnia nie zaliczyło 3 akcji a następnego dnia miałem 1,20zl więcej na koncie Smile

UWAGA

Niektóre osoby się pewnie orientują że mypay wypłaca na paypal w bardzo długim czasie dlatego mam do zaoferowanie "dzierżawe" mojego konta bankowego.
Tutaj podpowiedź dla złodziei - NIE PODAJE PASSÓW tylko podaje nr rachunku bankowego a wy wpłacanie tam swoje środki z mypay a ja wam np doładowuje tel.
Dla niedowiarków które sądzą że nie ma ludzi uczciwych i że na pewno chcę kogoś oszukać, możliwe działanie poprzez allegro.
Więcej na pw lub pod nr gg:24140329

Od każdej transakcji pobieram 10%

Powodzenia!!
REJESTRACJA NA MyPay



RE: mypay.pl - dokładne wyjaśnienie jak zarabiać - TwojaMama - 14-04-2012 21:02

skończ waćpan wstydu oszczędź i wypad z tym badziewiem na szczaw ;/
i większej czcionki się nie dało ?

PS było więc raportuje ;]


RE: mypay.pl - dokładne wyjaśnienie jak zarabiać - twardy - 14-04-2012 21:24

co za debil moj boze...


RE: mypay.pl - dokładne wyjaśnienie jak zarabiać - kaczorek912 - 14-04-2012 21:36

haha, poradnik o dupe potrzaskać możnaSmile


RE: mypay.pl - dokładne wyjaśnienie jak zarabiać - tomazzi - 14-04-2012 21:38

na bezczelnego i na chama szuka ewentualnych poleconych
wielu ma niezły tupet w takich akcjach i poszukiwaniach - autor jest tego naocznym przykładem


mypay.pl - dokładne wyjaśnienie jak zarabiać - Magnus - 15-04-2012 09:26

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.