Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Typy MSI100 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Typy MSI100 (/Temat-Typy-MSI100-52215)

Strony: 1 2


RE: Typy MSI100 - tomazzi - 15-04-2012 13:47

(15-04-2012 13:26)mareczek napisał(a):  
(14-04-2012 16:06)MSI100 napisał(a):  Tomazzi

Chce zbadać wlasną skutecznośc, tak obstawilem w dlugim okresie czasu, duze sumy. Z tego zysk netto 5 k. To nie są platne typy, wiec nic nie musze wklejać. Chcesz skorzystać - skorzystaj, nie, to nie. Deal.

Troche to sie 'kupy' nie trzyma, od kilki lat sie tym zajmujesz i obstawiasz, a teraz chcesz sprawdzic wlasna skutecznosc? Nie ogarniam tego, ale ok, twoja sprawa i zeby nie bylo nie probuje sie czepiac tylko stwierdzam taki fakt, nie probuje byc zlosliwy Tongue pzdr


napisałeś to o czym ja przemilczałem - bo sam sobie zaprzecza, bo albo inwestuje w obstawianie wyników meczy z zyskiem już długi okres czasu i zarabia o czym wspomina albo chce się sprawdzić co jedno drugiemu zaprzecza ...
dlatego prosiłem o screen jego obstawianych meczy itp itd czego niestety nie zamieścił