Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
GushCloud - coś zupelnie nowego, zarabiaj na swoim FB i Twitter - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: GushCloud - coś zupelnie nowego, zarabiaj na swoim FB i Twitter (/Temat-GushCloud-cos-zupelnie-nowego-zarabiaj-na-swoim-FB-i-Twitter-52182)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: GushCloud - coś zupelnie nowego, zarabiaj na swoim FB i Twitter - w3ly - 16-04-2012 19:46

Dlaczego?? Drugie konto zakładasz i heja dalej.


RE: GushCloud - coś zupelnie nowego, zarabiaj na swoim FB i Twitter - Czerwonowlosy - 16-04-2012 20:15

Zmieńcie sobie miejsce zamieszkania na facebooku na Singapur, i znajdźcie jakiś działający Singapurski serwer proxy. Działa jak znalazł Smile Szkoda tylko że oferty są dalej ograniczone do wąskiej grupy :/ Trzeba być np kobietą w wieku od 12 do 16 lat Tongue


RE: GushCloud - coś zupelnie nowego, zarabiaj na swoim FB i Twitter - mireck - 16-04-2012 20:22

Sprawdzone?? Nie grozi ban??
Nwm, ja narazie dobije do pierwszej wypłaty z referallli potem będę się bawiłTongue
Mam już 16,40$ Kurcze jeszcze 5 osób Big Grin


RE: GushCloud - coś zupelnie nowego, zarabiaj na swoim FB i Twitter - Czerwonowlosy - 16-04-2012 20:24

A kto to wie Tongue Ktoś musi sprawdzić Smile


RE: GushCloud - coś zupelnie nowego, zarabiaj na swoim FB i Twitter - Max998 - 16-04-2012 20:27

Mnie nie chodzi o limit pieniężny.. Undecided
Tylko o limit wejść.


RE: GushCloud - coś zupelnie nowego, zarabiaj na swoim FB i Twitter - kalutor - 17-04-2012 00:27

Wszystko ładnie, pięknie, tylko wychodzi na to, że żeby zarobić trzeba pochodzić z Malezji, Singapuru, USA czy innej Papui Nowej Gwinei...
Pierwszego dnia zainkasowałem $1.60 i kaniec filma... Minęło dni trzy a kasy nie przybyło. Tego wysłać nie można, bo nie jesteś z Malezji, Singapuru, itp, itd. Może ja tego nie ogarniam, ale kompletnie nie wiem jak w tym ustrojstwie zarobić; mam zmienić obywatelstwo?


RE: GushCloud - coś zupelnie nowego, zarabiaj na swoim FB i Twitter - twisted123 - 17-04-2012 00:58

Może jakaś mała pomoc co do tych krajów, Bo oferty są ale nie dla Nas. Ciamciaj może wiesz coś na ten temat.


RE: GushCloud - coś zupelnie nowego, zarabiaj na swoim FB i Twitter - mireck - 17-04-2012 10:20

Dobra mam 21,40$ i chcę wypłacić, a tu możliwość tylko dla USA chyba xDD
i jak daje USA to mogę wpisać ile chce wypłacić itd.
Da sie to obejść?? Czy jedyne wyjście to support??
Ew. założyć można konto na PayPal USA i przelacTongue Czy tak by się dało waszym zdaniem??


RE: GushCloud - coś zupelnie nowego, zarabiaj na swoim FB i Twitter - w3ly - 17-04-2012 17:15

Ja jeszcze nie doszedłem do tego etapu, ale konto usa paypal i wysyłasz kasę. Przecież to nie problem.


RE: GushCloud - coś zupelnie nowego, zarabiaj na swoim FB i Twitter - ciamciaj - 17-04-2012 18:35

Dokładnie, trzeba założyć konto USA paypal. Po zleceniu tej wypłaty kazali mi być z usa. O dziwo przy pierwszej wyplacie nie bylo takich jazd.