Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
2000$ w 7 dni Step by Step - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: 2000$ w 7 dni Step by Step (/Temat-2000-w-7-dni-Step-by-Step-52179)

Strony: 1 2 3 4


2000$ w 7 dni Step by Step - cryuff - 13-04-2012 16:16

1. Nazwa poradnika : 2000$ w 7 dni Step by Step
2. Przeznaczenie : Zarabianie w internecie
3. Cena : 200$
4. Opis :

Witam!

Mam zaszczyt przedstawić autorską metodę zarobku w internecie.
Oferuję w tym temacie poradnik, który pokaże wam jak krok po kroku ustawić kampanię, dzięki, której zarobiłem 4000$ w 2 tygodnie.
Co otrzymujecie?:
1.Pełny poradnik ze screen'ami przedstawiający metodę krok po kroku
2.Dwa skryptu, do których mam prawo odsprzedaży - wartość oddzielnie około 75$
3.Przykłady ustawionej kampanii
4.Pomoc w razie pytań
5.Przykładowe Nisze, na których możemy zbudować kampanię

Metoda opiera się na serwisie społecznościowym - Facebook.
Po wprowadzeniu Osi Czasu, mamy jeszcze więcej pola do popisu.

Proszę o kontakt ludzi zainteresowanych poprzez PW.
Poradnik ukaże się w drugiej połowie kwietnia!
Metodę sprzedaje, gdyż kilka- kilkanaście kopii nie zmieni potencjału rynku, a ja sam zaczynam prowadzić serwis internetowy, który ma mi przynieść większe zyski, lecz potrzebuje większego nakładu pracy.
Do tego sprawy z otworzeniem firmy bla,bla,bla...

Poniżej dowody wypłat i zarobków:

[Obrazek: 50af54184465868.jpg]
[Obrazek: a52e42179414785.jpg]

Wiem że nie mam na tym forum zbyt dużej reputacji, na forum "chyba" konkurencyjnym więcej osób mnie kojarzy.
Na forum LCP, poradnik zakupiły już 4 osoby, więc pozostało 16 kopii.
Poradnik wychodzi do 1 maja - deadline, więc w tym dniu lub wcześniej kopie powędrują do kupców.

5. Sposób płatności i wysyłki : Paypal,Alertpay, ewentualnie konto bankowe. Odpowiem na wszelkie pytania!


RE: 2000$ w 7 dni Step by Step - facebook_devil - 13-04-2012 16:44

Świetny dowód wstawiłeś... spójrz na mój poniżej Smile


RE: 2000$ w 7 dni Step by Step - dvt - 13-04-2012 16:58

Oddaj to do recenzji


RE: 2000$ w 7 dni Step by Step - tomazzi - 13-04-2012 17:05

jeśli myślisz, że na forum to zbieranina jeleni i innych pachołków którzy wprost się rzucą na twoje słowa i psychologiczne opisy to źle trafiłeś - tutaj nikt nie kupi kota w worku - chcesz mieć klientów na swój poradnik - oddaj go do recenzji jednemu z moderatorów czy adminowi - bez takiej recenzji NIKT nie kupi poradnika


RE: 2000$ w 7 dni Step by Step - cryuff - 13-04-2012 17:16

No to niestety chyba nie sprzedam żadnej kopii na tym forum, a może patrząc się po nastawieniu innych to i dobrze.
Chciałem pomóc kilku członkom tej społeczności, a wychodzi jak wychodzi nie z mojej winy.
Nie oddam poradnika do recenzji, gdyż jestem dystrybutorem skryptu w nim zawartego i mam prawo odsprzedaży jedynie 20 kopii, nie opłaca mi się oddawać jednej z nich za darmo skoro za nie płacę.


RE: 2000$ w 7 dni Step by Step - tomazzi - 13-04-2012 17:28

(13-04-2012 17:16)cryuff napisał(a):  No to niestety chyba nie sprzedam żadnej kopii na tym forum, a może patrząc się po nastawieniu innych to i dobrze.
Chciałem pomóc kilku członkom tej społeczności, a wychodzi jak wychodzi nie z mojej winy.
Nie oddam poradnika do recenzji, gdyż jestem dystrybutorem skryptu w nim zawartego i mam prawo odsprzedaży jedynie 20 kopii, nie opłaca mi się oddawać jednej z nich za darmo skoro za nie płacę.

tutaj panują zasady jakie panują - bajeczki w postaci 2000$ czy 20 000$ czy 200 000$ może napisać sobie każdy - tutaj nikt nie kupuje kota w worku - i nic nikomu nie oddajesz za darmo tylko moderator czy admin czyta poradnik - wystawia mu recenzję i nic więcej - jeśli np moderatora poradnik po recenzji zainteresuje to go kupuje - skoro ci nie odpowiadają takie warunki na tym forum = jeleni szukaj gdzie indziej


RE: 2000$ w 7 dni Step by Step - cryuff - 13-04-2012 17:34

Dla ciebie to są bajeczki, dla mnie realia, więc nie wiem kto na tym lepiej wychodzi.
Jeśli ktoś jest zainteresowany poradnikiem, mogę udzielić szerszych informacji na PW.


RE: 2000$ w 7 dni Step by Step - tomazzi - 13-04-2012 17:38

(13-04-2012 17:34)cryuff napisał(a):  Dla ciebie to są bajeczki, dla mnie realia, więc nie wiem kto na tym lepiej wychodzi.
Jeśli ktoś jest zainteresowany poradnikiem, mogę udzielić szerszych informacji na PW.

bez recenzji nie jestem zainteresowany niczym i nikogo bez recenzji nie zainteresujesz zakupem - skoro są to realia = oddajesz poradnik do recenzji - wystawia mu moderator/admin recenzję, jeśli będzie interesująca recenzja i zachęcająca do zainteresowania się poradnikiem = możemy wtedy dalej rozmawiać na jego temat
bez recenzji nie mamy o czym rozmawiać


RE: 2000$ w 7 dni Step by Step - malpa2 - 13-04-2012 17:45

Heh dokładnie popieram tomazzi.

Ale mam dla Ciebie propozycję cryuff. Jeśli Twój poradnik serio jest taki dobry jak opisujesz to chętnie go przetestuję. Przez tydzień będę się stosował go porad w nim zawartych, a to co zarobię w pierwszy tydzień (2000$ jak sam piszesz) oddam w całości Tobie Smile Co Ty na to? Liczę, że się zgodzisz i wtedy oboje na tym skorzystamy.


RE: 2000$ w 7 dni Step by Step - cryuff - 13-04-2012 17:50

Ja kupców i tak mam, nie będę wchodził w układy, które są mi po prostu nie potrzebne, gdyż znam wartość swojego produktu.
Skończyłem dywagacje na jego temat, nie będę dyskutował z osobami, które z góry skreślają coś, co jest dla nich po prostu nieosiągalne.
Jeśli ktoś zainteresuje się poradnikiem proszę o kontakt PW. Nikogo do kupna nie zmuszam.