Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zarobić na małym forum? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Jak zarobić na małym forum? (/Temat-Jak-zarobic-na-malym-forum-52169)

Strony: 1 2


Jak zarobić na małym forum? - Adamus - 13-04-2012 14:37

Witam!
Prowadzę serwer do pewnej gry, wraz z forum dyskusyjnym. Poszukuję programu, na którym mogę zarobić chociaż na utrzymanie tego serwera (około 50zł/mc). Moje kryteria to wypłata na pp (chociaż niekoniecznie, może być gdziekolwiek indziej), wypłacalny serwis, który bez ociągania przelewa pieniąszki, no i niskie minimum do wypłaty, żebym sam mógł się przekonać, czy to na prawdę działa. Mam około 2000-3000 wyświetleń strony dziennie.

Żeby zachęcić do pomocy, jestem skłonny zarejestrować się z reflinku osoby, która mi doradzi.


RE: Jak zarobić na małym forum? - sylwu - 13-04-2012 15:13

http://www.cpmprofit.com/?ref=sylwu
czysty http://www.cpmprofit.com

płaca za odsłony banera, (zaliczają bodajże do 10 odsłon z 1 IP), stawki marne ale myślę że z twoim ruchem te kilka dych miesięcznie nazbierasz.

Możesz polecać różne gry mmo. Za rejestrację gracza dostajesz kasę. Tylko nie pamietam jak się nazywała ta stronka.
dodatkowo adtaily + adkontekst/adsense

Spokojnie te 5 dych uzbierasz.

Możesz wprowadzić jakieś konta premium czy coś.


RE: Jak zarobić na małym forum? - Nikodemsky - 13-04-2012 15:23

portmmo ma bardzo dobre stawki do gier, jednak próg 100zł, AdmitAD ma podobny program, stawki minimalnie mniejsze i próg chyba o połowę mniejszy - jest w 100% wypłacalny,

co do cpmprofit - jeśli ctr nie będzie w miarę wysoki, to i przez miesiąc 50zł nie wyciągniesz... jest to dość przykre że to praktycznie jedyny program typu CPM w Polsce,

w tej chwili testuje AD4MMO, ponoć mają u siebie również typ CPM, więc powinno być nieco ciekawiej, co do stawek to jeszcze muszę poczekać aby określić,

ja na razie wychodzę najlepiej na AdSense, mam bloga z ok 500-700UU dziennie(ok. 1500 wyświetleń) i przez trzy pierwsze dni zarobiłem więcej, niż z CPM profit przez cały tydzień...

Chyba że masz anglojęzyczne forum, wtedy pole do popisu się powiększa - mogę polecić EpicGameAds - do 6$ za 1000 wyświetleń.


RE: Jak zarobić na małym forum? - Adamus - 13-04-2012 15:28

CPMprofit testowałem - 4,71 zł przez tydzień mnie nie satysfakcjonuje. A co do portmmo - za duże minimum - a nie mam zamiaru reklamować czegoś przez kilka miesięcy, żeby potem nic z tego nie mieć.


RE: Jak zarobić na małym forum? - Admin - 13-04-2012 16:35

probowałeś seopilot?


RE: Jak zarobić na małym forum? - Adamus - 13-04-2012 17:39

@Admin
Ile można zarobić na takich 2k-3k wyświetleniach dziennie w tym serwisie? Jakie jest minimum wypłaty?


RE: Jak zarobić na małym forum? - Nikodemsky - 13-04-2012 17:41

seopilot ustawia stawkę na cały miesiąc z góry, mają dość dziwne kryteria przyjmowania serwisów jednak większość jest zadowolona, najlepiej zarejestruj się, dodaj serwis i zobacz czy stawka będzie Tobie odpowiadała.


RE: Jak zarobić na małym forum? - Admin - 13-04-2012 17:43

sprobuj seopilota tutaj masz informacje : http://zarabiam.com/Temat-SeoPilot-pl-System-sprzedazy-linkow-gwarantowane-zyski-dla-webmasterow-49601


RE: Jak zarobić na małym forum? - baczas - 06-05-2012 18:43

Odezwij się na PW do mnie, robie mały program partnerski, na którym można naprawdę zarobić ale potrzbuję osób mających wartościowe strony, i jakiś czas są w sieci. Oferta jest limitowana bo to dopiero wersja beta :]


RE: Jak zarobić na małym forum? - ciamciaj - 07-05-2012 07:42

(06-05-2012 18:43)baczas napisał(a):  Odezwij się na PW do mnie, robie mały program partnerski, na którym można naprawdę zarobić ale potrzbuję osób mających wartościowe strony, i jakiś czas są w sieci. Oferta jest limitowana bo to dopiero wersja beta :]

Czyżby Twój temat o tym już nie trafił do kosza jako mozliwa zbanowana piramidka adsense?