Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Baza danych e-mail - Ściagnij a zyskacz chętnych do lockerz - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Baza danych e-mail - Ściagnij a zyskacz chętnych do lockerz (/Temat-Baza-danych-e-mail-Sciagnij-a-zyskacz-chetnych-do-lockerz-5214)



Baza danych e-mail - Ściagnij a zyskacz chętnych do lockerz - Shaiders - 14-04-2010 22:16

http://sharecash.org/download.php?file=629358

Tutaj macie bazę 300 e-maili osób, które chcą się zarejestrować na Lockerz. Jedyne co trzeba zrobić to pomóc mi zarobić i ściągnąć plik z e-mailami

Pozdrawiam Shaiders


RE: Baza danych e-mail - Ściagnij a zyskacz chętnych do lockerz - Tech - 14-04-2010 22:23

Cytat:które chcą się zarejestrować na Lockerz
Taa, na pewno wszyscy tylko czekają na zaproszenia...

Jak dla mnie to są to przypadkowe adresy email i nic nie da rozsyłanie na nie zaproszeń, gdyż zostanie to odebrane jako zwykły spam.


RE: Baza danych e-mail - Ściagnij a zyskacz chętnych do lockerz - Hyubios - 14-04-2010 22:24

Mógłbyś to wrzucić na innej stronce ? ShareCash coś mi nie idzie...


RE: Baza danych e-mail - Ściagnij a zyskacz chętnych do lockerz - Shaiders - 14-04-2010 22:28

Tech, nie to jest z mojej stronki z zaproszeniami.
Hyubios właśnie chce na ShareCash bo to oczekuje za te e-maile Smile


RE: Baza danych e-mail - Ściagnij a zyskacz chętnych do lockerz - Adik1818 - 14-04-2010 22:42

ja pier**** potrzebuje kilka maili a ty robisz ludziom nadzieję a tu dupa - nie idzie pobrać!!!
edit
nie no sorki idzie ale trzeba podać nr tel na który wysyłają sms co masz pobrać, a koszt to tylko 30PLN


Baza danych e-mail - Ściagnij a zyskacz chętnych do lockerz - Killer - 11-03-2011 00:57

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.


Pozdrawiamy
Administracja Forum.