Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Usprawnienie wersji mobilnej - forum zarabiam.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Usprawnienie wersji mobilnej - forum zarabiam.com (/Temat-Usprawnienie-wersji-mobilnej-forum-zarabiam-com-52122)



Usprawnienie wersji mobilnej - forum zarabiam.com - wybitny - 12-04-2012 17:55

Zauważyłem, że coraz więcej forumowiczów kożysta z mobilnej wersji forum. Sam też głównie jej używamWink

Pod względem grafiki i płynności jest (jak dla mnie) idealna, ale...

No właśnie- zawsze jakieś aleBig Grin

Nie wiem czy możliwa ze strony programistów/admina jest ingerencja w kod wersji mobilnej.

Jeśli tak to możnaby uzbierać i przedyskutować sens listy usprawnień wersji mobilnej, jeśli nie- temat do kosza...

Lista:

-kiedy klikamy cyfrę reputacji obok postu- automatycznie dodaje punkt reputacji- a nie tak jak dotychczas.

Macie pomysł piszcie, a ja dodamWink


RE: Usprawnienie wersji mobilnej - forum zarabiam.com - Admin - 12-04-2012 18:07

Zostawmy temat, mogę wyedytować jeśli coś Wam tam brakuje lub przeszkadza.
Rozumiem że na mobilnej nie działa automatyczna reputacja, wporządku zanotowałem.
Pisać co jeszcze przydało by się zmienić Smile


RE: Usprawnienie wersji mobilnej - forum zarabiam.com - Ty27mek - 12-04-2012 18:31

Nie wiem czy da radę, ale fajnie by było dać nad SB 10 ostatnich tematów z forum Smile


RE: Usprawnienie wersji mobilnej - forum zarabiam.com - Damkofr - 12-04-2012 18:42

Up Popieram
Nawet nie tematów tylko 10 ostatnich aktywnych wątków gdzie napisano jakiś post.


RE: Usprawnienie wersji mobilnej - forum zarabiam.com - Admin - 12-04-2012 22:28

raczej wątpliwe, do zrobienia to jest bardzo proste ale mobilna wersja ma działać super szybko a nie zamulać telefony, szczególnie jeśli ktoś korzysta z neta operatorów sieci telefonicznych Smile