Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Sprzedam] Masa Poradników Ppa - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Sprzedam] Masa Poradników Ppa (/Temat-Sprzedam-Masa-Poradnikow-Ppa-52112)

Strony: 1 2


[Sprzedam] Masa Poradników Ppa - rasta - 12-04-2012 15:32

[NIEAKTUALNE]


RE: [Sprzedam] Masa Poradników Ppa - malpa2 - 12-04-2012 15:34

Chętnie zrecenzuję Smile


RE: [Sprzedam] Masa Poradników Ppa - Scoobyx - 12-04-2012 15:47

Mogę zrecenzjonować.
Pisz PW


RE: [Sprzedam] Masa Poradników Ppa - szlachetny3 - 12-04-2012 15:55

Kupiłem i nie żałuję wydanych pieniędzy !
Polecam wszystkim gorąco ! Poradniki bardzo fajnie i rzetelnie napisane. Myślę, że jak ktoś włoży w to trochę serca i pracy to bez żadnych problemów powinien szybko uzyskać zwrot pieniędzy Smile


RE: [Sprzedam] Masa Poradników Ppa - malpa2 - 12-04-2012 16:32

Prawie 10 poradników, które dla początkujących i średnio zaawansowanych w uploadzie PPA będą idealne. Jest sporo opisanych metod na zarobek, dużo screenów co i jak robić, więc nawet kompletny laik sobie z tym poradzi. Wszystkie metody są szczegółowo przedstawione i jest też sporo o niszach - jak ich szukać, które strony są w tym pomocne itp. Z tymi poradnikami bez problemu będziemy mogli stworzyć ładną aplikację i skutecznie ją wypromować na serwisie Youtube i nie tylko. Ogólnie jak za tyle fajnych poradników to cena jest znośna i po paru dniach powinna się spokojnie zwrócić. 8/10


RE: [Sprzedam] Masa Poradników Ppa - chladek317 - 12-04-2012 17:45

Masz prawo do sprzedazy tych poradnikow?


RE: [Sprzedam] Masa Poradników Ppa - WojnaR - 12-04-2012 17:58

Raz nie masz prawa sprzedawac cudzych poradnikow.
Dwa - im wiecej osob je kupi tym mniej zarobicie! zrozumcie to i nie dajcie sie oszustowi naciagnac...

Ja za darmo moge wam wyslac duzo duzo wieksza paczke, ktora wysylam poleconym, wystarczy do mnie napisac.
Ale do cholery, nie dawajcie zarobic takim idiotom.


RE: [Sprzedam] Masa Poradników Ppa - rasta - 12-04-2012 18:06

Na wstępie chciałbym powiedzieć, że nie życzyłbym sobie abyś się tak do mnie zwracał, nie jestem Twoim kolegą Wojnar.
Poradniki sprzedaje tylko i wyłącznie dla chętnych osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z serwisami(PPA) i chcą coś zarobić, więc nie wiem co ty wnosisz do tego tematu swoim pustym komentarzem...
Brak słów...

Jeżeli ktoś naprawdę chciałby kupić poradnik to zapraszam.
Liczba egzemplarzy: 4/5

Pozdrawiam


Re: [Sprzedam] Masa Poradników Ppa - Rzmijec - 12-04-2012 18:10

Ja tam najpierw wolę napisać do WojnaR Wink

Send from X8 using Tapatalk and GingerDX v025


RE: [Sprzedam] Masa Poradników Ppa - szpilmen - 12-04-2012 18:31

(12-04-2012 18:06)rasta napisał(a):  Na wstępie chciałbym powiedzieć, że nie życzyłbym sobie abyś się tak do mnie zwracał, nie jestem Twoim kolegą Wojnar.
Poradniki sprzedaje tylko i wyłącznie dla chętnych osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z serwisami(PPA) i chcą coś zarobić, więc nie wiem co ty wnosisz do tego tematu swoim pustym komentarzem...
Brak słów...

Jeżeli ktoś naprawdę chciałby kupić poradnik to zapraszam.
Liczba egzemplarzy: 4/5

Pozdrawiam

Co ty sobą reprezentujesz ?

1. Nie masz praw autorskich do tych poradników.
2. Takie paczki są w necie za darmo.
3. Zgłosiłem temat do administracji.
4. Jeśli chce ktoś sprzedam 50% taniej niż ten Pan.