Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ZeekRewards vs JSS Tripler vs Royalty7 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: ZeekRewards vs JSS Tripler vs Royalty7 (/Temat-ZeekRewards-vs-JSS-Tripler-vs-Royalty7-52091)

Strony: 1 2 3


RE: ZeekRewards vs JSS Tripler vs Royalty7 - ciamciaj - 14-04-2012 07:05

Nitram, nie próbuj nawet się dogadać. Koleś stara rejestrować się bez refflinków zeby innym odebrać, do tego namawia żeby Ci nie pomagali.

W dodatku jakie przepadanie kasy? O co chodzi? System jest prosty : 1.wplacasz kase 2. codziennie dostajesz odsetki ktore mozesz wyplacac lub reinwestowac 3. kupujesz sobie lody/piwko
Oczywiscie opisalem plan Classic.


RE: ZeekRewards vs JSS Tripler vs Royalty7 - nitram - 18-04-2012 11:40

Minął równy tydzień zaktualizowałem tabele w pierwszym poście. Można już teraz zauważyć w którym programie najszybciej możemy zarabiać, a który program to inwestycja długo terminowa. W każdy program zainwestowałem kolejne $$ co też zostało ujęte w tabeli teraz w każdym programie wkład mam taki sam. Rozszerzyłem dane o jeden wiersz "Plan inwestycyjny" aby ukierunkować trochę bardziej sposób zarabiania/inwestowania w konkretnym programie.

Jeśli ktoś ma propozycję co można by jeszcze dopisać do plusów lub minusów albo chce się podzielić wrażeniami z jakimi się spotkał nawiązując współpracę z tymi firmami to zapraszam do dyskusji.


RE: ZeekRewards vs JSS Tripler vs Royalty7 - nitram - 25-04-2012 15:55

Aktualizacja tabeli po 3-cim tygodniu w pierwszym poście. Jednak postanowiłem że póki co wszystko reinwestuję.


RE: ZeekRewards vs JSS Tripler vs Royalty7 - generation7 - 05-05-2012 20:03

Zapomniales dodać, że jeden minus najwiekszy to, że z 30 dni odliczamy 8 dni ( ktore są wolnymi od procentu i nam nie nalicza )


RE: ZeekRewards vs JSS Tripler vs Royalty7 - adrick1197 - 05-05-2012 20:08

no dlatego jest 154% a nie 210% Smile


RE: ZeekRewards vs JSS Tripler vs Royalty7 - nitram - 05-05-2012 20:45

Bardzo dobrze adrick1197 wytłumaczone Smile 30-8=22dni*7%=154%


RE: ZeekRewards vs JSS Tripler vs Royalty7 - nitram - 07-05-2012 14:38

Pierwszy miesiąc inwestycji w tych programach uważam za zamknięty, wrażenia z inwestowania jak najbardziej pozytywne. Polecam wszystkim jeszcze nie zdecydowanym.

JSS Tripler
link: JSS
reflink: JSS
Royalty7
link:Royalty7
reflink:Royalty7
ZeekRewards
link:Zeek
reflink:Zeek


RE: ZeekRewards vs JSS Tripler vs Royalty7 - Gumowy - 09-05-2012 16:20

Jak dostanę wypłatę z CashBuzz to wpłacam 100$ do Rayalty7. Przy reinwestowaniu można wycisnąć tam około 180% w miesiąc, a jak ktoś zaryzykuje powyżej ~380$ to może uzyskać nawet do 200% Smile Mam tylko nadzieję, że jak wpłacę to serwis nie padnie Jerk2


RE: ZeekRewards vs JSS Tripler vs Royalty7 - gagnant - 07-06-2012 08:59

Masz refa Smile


RE: ZeekRewards vs JSS Tripler vs Royalty7 - UmCyK - 07-06-2012 14:12

Według mnie zrobiłeś to żeby znaleźć poleconych Smile


Niby porównujesz te 3 firmy a reflink wstawiasz.