Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
20$2Surf - Zapraszam Aktywnych ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: 20$2Surf - Zapraszam Aktywnych ! (/Temat-20-2Surf-Zapraszam-Aktywnych-52084)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: 20$2Surf - Zapraszam Aktywnych ! - chudy95 - 07-03-2013 18:46

płaci wogle??


RE: 20$2Surf - Zapraszam Aktywnych ! - tomazzi - 07-03-2013 18:48

(07-03-2013 18:28)woj9928 napisał(a):  płaci ta stronka i to od dluszego czasu termin na wyplate maja 90 dni nieraz sie trocze przeciagnie ale placa szybko

chyba masz coś nie tak z głową ....




bekabekabekabeka

90 dni i płacą i czasem im się przeciągnie ? no ja czekałem 13 miesięcy na realizację, to jest czasem przeciągnięcie i x osób czeka dłużej jak rok na realizacje i to jest według ciebie szybkie płacenie bekabekabeka

idź bajki w piaskownicy kolegom opowiadać a nie wciskać ciemnotę o płacącym scamie


RE: 20$2Surf - Zapraszam Aktywnych ! - wichos69 - 07-03-2013 18:54

Ja czekam ponad pół roku i się doczekać nie mogę, wnioski sami wyciągnijcie.
Każdy normalny człowiek, który ceni swój czas oleje ten projekt.


RE: 20$2Surf - Zapraszam Aktywnych ! - chudy95 - 07-03-2013 19:24

czyli juz mam swoją odpowiedz Big Grin


RE: 20$2Surf - Zapraszam Aktywnych ! - papajaz69 - 10-03-2013 09:05

Ano, masz. Ja tez mam "niewielki poślizg" w wypłatach - na jedną czekam od lutego 2012 a na drugą od lipca. Scam !


RE: 20$2Surf - Zapraszam Aktywnych ! - MrocznyKILL - 12-03-2013 04:19

Trochę odchodząc od tematu... ale śmietnik się zrobił w tym dziale pełno tematów o tym Scamerskim badziewiu 20dollars2surf... Przydało by się tu poodkurzać i to porządnie Wink


RE: 20$2Surf - Zapraszam Aktywnych ! - machoney - 12-03-2013 11:29

Admin dolarka sobie trochę w kulki leci i wprowadza ogłupienie wśród userów.

Jedni dostają wypłaty praktycznie po 2-3 miesiącach oczekiwania, inni po pół do max roku, jeszcze inni wcale. Na maile jednych odpisuje, na innych - nie.
Schemat wypłat niby jest nieznany, ale z tego co udało mi się ustalić admin płaci w pierwszej kolejności osobom, które mają duże siatki poleconych, a na szarym końcu są nowi userzy.
Ten program jeszcze jakoś zipie tylko dlatego, że ludzie wycofują wypłaty i przepłacają za kody, które następnie sprzedają jeleniom, których nie braknie. W ten sposób mogłoby kombinować więcej osób, ale możliwość transformacji wewnętrznego kodu 20$pass do zapisu tekstowego mają tylko userzy, którzy otrzymali już minimum 1 wypłatę.


Odp: 20$2Surf - Zapraszam Aktywnych ! - miniek9090 - 12-03-2013 12:12

system jest prosty . admin wchodzi na skrzynke email co tydien i wysyla wyplaty tylko z pierwszej strony .. reszte olewa albo usuwa ...ta stronka nadaje sie jedynie do promocji wlasnej strony

mobile phone-brak polskich znakow


RE: Odp: 20$2Surf - Zapraszam Aktywnych ! - tomazzi - 12-03-2013 15:08

(12-03-2013 12:12)miniek9090 napisał(a):  ta stronka nadaje sie jedynie do promocji wlasnej strony

mobile phone-brak polskich znakow

chyba nie za bardzo zdajesz sobie sprawę z tego co piszesz ...
do promocji by reklamę boty oglądały zamiast ludzi ? to większość podziękuje a nie skorzysta z takiej opcji reklamy, bo reklama ma być skierowana do konkretnych ludzi a nie botów, co jest tutaj ustawione by kliki schodziły by reklamodawców przyciągnąć, a na baner i reklamy w nim nie wielu zwraca uwagę


RE: 20$2Surf - Zapraszam Aktywnych ! - miniek9090 - 12-03-2013 15:28

chodzi mi raczej o nabite wejścia Big Grin
wielu ludzi ma te bannerki pochowane aby jak najmniej miejsca zajmowały , wielu tez ma sposoby na chowanie całego bannera. nigdzie nie dostaniesz all UQ wejść , chyba że masz premkę Smile
jeżeli ktoś chce sobie wrzucić reklame, która i tak nie przyniesie skutków to zamawia rotacje bannerka